| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU credeti ca daca sunt un timid si mai retras de lume(fara cluburi discoteci etc)o sa am vreodata o prietena(mentionez ca am numai 15 ani jumate si ca imi place mai mult sportul)VA rog argumentati raspunsul.MULTUMESC

4 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

E pe dracu
nici eu nu merg in cluburi, nu beau, nu fumez si am iubit
deci, sanse sunt, trebuie sa cauti unde trebuie

PS. am 16 jumate, aproape 17 happy

| WhoKnowThat a răspuns:

Ce raspunsuri laughing Deci observi si tu ca poate sunt altii "mai prosti" ca tine (adica mai timizi) si totusi s-au insurat (ma refer la cei mari). Deci singurul lucru pe care il ai de facut, si ai destul timp, este sa capeti tupeu, in anumita masura caci daca depasesti masura devine nesimtire. Fetelor le plac minciunile nevinovate, sa fie mintite frumos, si sa le acorzi atentie. Ai destul timp sa inveti...

| nastydream10 a răspuns:

E clar o sa mori singur...

| AlexDN a răspuns:

Ba baiete (scuze de limbajul ce o sa urmeze) nu trebuie sa mergi in cluburi discoteci baruri etc ca sa fii smecher.De exemplu am un prieten care nu merge in aceste discoteci si e smecher. Si inca ceva: daca nu ai aun pic de sange in p*** nu o sa faci nimic. Bagate cum stii si poti pe sub pielea altora si ai sa vezi ca ai sa reusesti. Trebuie sa ai tupeu mult si sa nu regreti nimic din ce faci. Succes.
PS: La varsta ta nu iti recomanda nimeni sa mergi in cluburi decat daca toti prietenii tai merg.