| Motivation2020 a întrebat:

Fetele se excita daca le saruti sani sau nu? Ca am auzit diverse pareri si nu-s inca convins ajutati-ma va rog fetelor :p plz, plz

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fiecare fata in parte, unele se excita, in schimb altele nu; depinde si de modul cum le saruti, unele adora acest lucru, mai ales daca este o zona erogena, dar altele prefera saruturi in alte parti ale corpului, fiecare are un punct de excitatie, unele se excita daca le saruti pe gat, altele daca le saruti pe burta, pe picioare, dar si pe sani. Oricum multe fete prefera sa fie sarutate pe sani, dar mai sunt si exceptii.

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Da, intotdeauna! Este o zona erogena foarte sensibila.

| nicol20 a răspuns:

Da eu ma excit groasnic pe sani acum nu stiu sa iti spun exact dar aproximativ totte fetele se excita cand le saruti sani

| cretzufinish a răspuns:

Da asa e, dar depinde si de moment, daca e in timpul preludiului e super excitant, daca faci asta dupa "primul numar" ramai cu speranta, pentru ca efectul nu e acelasi. Atentie: fii grijuliu! pentru ca sunt si foarte sensibili.

| Andreutsa25 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, dar majoritatea cred ca da pentru ca este o zona sensibila.Conteaza mult in timpul preludiului senzatia excitarii cat mai profunda...si cred ca asa reusesti, trebuie doar sa incerci ca sa iti dai seama de ce placeri are partenera ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se excita foarte tare

| paulaelena a răspuns:

Daa sunt fata si stiu :X si e super laughing sau mai ales cand te saruta pe burta love struck imi place laughing