| Barbarul009 a întrebat:

Cand fetele se saruta cu baietii se excita? Si le.ar placea sa le pipai in timp ce le saruti exemplu(pe fund,pasarica, sani)

Răspuns Câştigător
| RalucaOxii a răspuns:

Unele fete nu se excita doar de la saruturi, trecuie sa le gasesti punctul sensibil, la fel ca si la baieti. Iar in legatura cu pipaitul, apoi nu toate sunt la fel, daca e usuratică ii cam palce, dar daca e o fata cuminte Nu prea iti merg gesturile astea. FUNDA?

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doamne fereste, barbar baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai agent 006, cum sa nu sti sa iti satisfaci iubita ce esti ma, muiere?
Si te mai faci si de ras pe siteuri unde intra copii.

| Teardrop a răspuns:

Probabil ţi-ai lua o palmă, dacă nu e beată criţă.
Fetelor nu le place să le pipăi în public.
În schimb le place contactul. Le place să le ţii în braţe.

| djdani2010 a răspuns:

Depinde de situatie.

| Cupcake a răspuns:

Depinde cat de serioasa e relatia dintre cei doi. Cu cat relatia este mai serioasa, cu atat interdictiile se imputineaza. Insa daca nu e ceva serios, nu stiu cate fete sunt dispuse sa se lase pipaite. Sper ca te-am ajutat.

| Barbarul009 explică (pentru Cupcake):

Dar i.ar placea? De exemplu tie unde ti.ar placea sa te pipaie iubitul?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Barbarul009):

Eu zic... ca mai mult de strans in brate, mangaiat, si atins maxim pe fund si pe talie nu te sfatuiesc sa exagerezi happy fiindca... 1. nu e frumos si 2 nu cred ca te lasa.

| Cupcake a răspuns (pentru Barbarul009):

Ti-am zis, depinde de seriozitatea relatiei. Insa, eu sunt genul ala de fata cu restrictii multe. Deci, slabe sanse sa ajungi oriunde in mai putin de cateva luni.

| Electro622 a răspuns:

Probabil da...dar depinde ce fel de fata, daca e o fata usoara sigur, daca nu, probabil o sa iti iei o palma laughing

| Barbarul009 explică (pentru Electro622):

Dar este iubita mea

| Barbarul009 explică:

A si am uitat sa spun ca este iubita mea