| 0ffliner a întrebat:

Fetele se uita la filmulete porno?
Cate *% credeti?

Răspuns Câştigător
| alexandru1991 a răspuns:

În urma unui chestionar postat online de tabloidul britanic The Sun, s-a descoperit că filmele pentru adulţi nu sunt urmărite doar de bărbaţi, ci foarte multe femei sunt atrase de pornografie.
Astfel, circa 66% dintre femeile care au completat formularul au recunoscut să adoră se vizioneze filme XXX, majoritatea dintre acestea având vârsta cuprinsă între 26 şi 35 de ani. Bineînţeles că tot masculii au rămas pe primul loc, circa 88% dintre ei urmărind periodic filme pentru adulţi, iar aproximativ 20% zilnic

3 răspunsuri:
| inteligenta a răspuns:

Nu stiu exact 40-50 % caci si prietena mea cea mai buna se uita si toate fetele din clasa de la mine si din alte clase de la gimnaziu dar si de la liceu unii pentru ca altii o fac.

| Virkno a răspuns:

Un procent mai mic decat cel al baietilor cred ca in procent de 20%-30%

| 0ffliner explică:

Ati dat Bune rasp alexandru1991 si inteligenta happy dar trebuie sa aleg unu dintre voi 2 straight face, hmmm...
Inteligenta scuz dar il aleg pe alexandru doar ca el are mai putine fundite :'( (chiar imi pare rau).