| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ajutor. plac o fata si vreau sa-i arat dar nu stiu daca va reactiona gresit, adica ce gesturi sa fac sau daca incerc s-o iau in brate sau so invit undeva va considera chestiilea astea aiurea?

3 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

O fata niciodata nu va reactiona aiurea daca ii vei zimbi sau o vei invita in oras, cind o iei in brate zimbeste-i

| Cosmina_1720 a răspuns:

Nu le va considera aiurea.doar dragute.invit-o undeva, iesiti la un suc, incearca sa iesi numai tu cu ea.

| Crinutza322 a răspuns:

Spune-i k o placi si intreab-o daca vrea sa fie k tine si daca zice da SARUTO!winking:d