| damian8687 a întrebat:

Fetelor, ati auzit vreodata o replica de agatat care chiar sa functioneze?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Vai de cea care se lasa cucerita/agatata doar de o replica!
Sunt multe...
Una care pe mine m-a amuzat, dar nu a avut efect: " Crezi in dragoste la prima vedere...sau trebuie sa mai trec odata prin fata ta?"

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Tu vrei un fel de ABRACADABRA si sa-ti cada fetele ca mustele la picioare. Trebuie sa te dezamagesc dar nu exista.
Ba sa nu mint, daca mergi probabil pe centura iti spun eu o replica: cit e partida de sex? si gata, ai agatat-o, daca bineinteles iti convine pretul. Bleahhh... >:p

| ada a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iei lectii mai degraba de la baieti.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Trebuiesc mai multe replici, trebuie sa ai siguranta in tine, sa pari smecher, baiat de gasca. N-o sa agati pe nimeni cu o replica

| LittleZyzy a răspuns:

Nuuuuuuu

| gabriellas a răspuns:

Numai o replica? Trebuie sa fii deja cineva pentru a cuceri o fata cu numai o replica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N'am auzit o astfel de replica, dar stiu o gramada care nu merg... de ex, toate alea cu "papusa, te fac un/o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replica e in buzunar, depinde cat de mare si de plin e, si sigur poti agata ceva frumos
sti toate zic ca banu nu conteaza, dar in sinea lor doar la asta se gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult poti sa-ti imbunatatesti tehnicile, dar replicile clasice nu functioneaza. Poti citi aici cum sa te pregatesti cand vrei sa te duci sa vorbesti prima oara cu ea : http://adprice.ro/cum-sa-o-agat-in-parc/