| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a întrebat:

Cea mai amuzanta replica de agatat pe care ati auzit-o?big grin

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Imi place bluza ta cea noua, dar iti sta mai bine fara ea

| JoeyJordison a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

"ma scuzi, esti buna rau!" laughing sau "tu esti frumoasa iar eu sunt singur" big grin

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu sunt sigură dar sunt sigură că e una de-a lui :
http://www.spydersempire.com/......on_see.jpg

| euI a răspuns:

Merg si eu?

| graffman a răspuns:

Fa hai la bors cu mine rolling on the floor) nu cred ca va merge :p

| andr33hk a răspuns:

Toate trei sunteti frumoase si pe toate trei vreau sa va f**.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima pe care am auzit-o și care m-a făcut să râd a fost ceva de genul : "Ce bluză frumoasă ai. Păcat că nu scrie numărul de telefon pe ea" laughing.