| abcd123blablabla a întrebat:

Fetelor, ati face sex cu un baiat pe care nu il cunoasteti daca baiatul respectiv ar vrea asta?

7 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Who is nimfo here?!

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Poate sa fiu beata si sa nu mai stiu nici pe unde merg, ca sa accept. Dar stii care-i avantajul in toata chestia asta? Ca nu consum deloc alcool. laughing)
Nu n-as face sex cu un necunoscut. NICIODATA, in nicio imprejurare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe scurt intrebi daca ar face sex cu oricine ii cere

| neutrino a răspuns:

Aceasta problema trebuie sa o discuti in primul rand in familie si cu siguranta ca vei primi un raspuns pe masura asteptarilor tale.

| Felys a răspuns:

Numai prostituatele fac asta, evident contra unor sume de bani

| GrungyCacti a răspuns:

*sarcasm on* Desigur, HIV e binevenit. *sarcasm off*

| nedeea86 a răspuns:

Categoric NU. happy