| Guess20 a întrebat:

Fetelor, ati face sex oral unui baiat daca acesta v-ar oferi o suma mare de bani si daca respectivul ar arata si bine?

8 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Sincer si deschis, ca intre barbati? Am impartit niste mii bune de dolari prin lista mea de Facebook tipelor cu care am facut sex.

Ori era un smartphone, ori erau 100-200$, cel mai mult i-am dat 400$ unei tipe care avea neaparat nevoie de bani sa-si repare masina. Pentru o noapte.

Nu se pune problema sa nu vrea sau sa nu aiba nevoie de bani, singura problema care se pune e ca nu stiu cum sa ceara laughing

Si aici nu conteaza cat de bine arati, conteaza ca ea sa te cunoasca, sa se simta in siguranta langa tine, sa te vada ca esti un om inteligent si cu caracter si n-o umilesti.

Daca te duci s-o intrebi direct gen "iti dau 100$ si mi-o sugi", de cele mai multe ori o sa-ti iei flit :-)) Adica vezi si tu raspunsurile de mai sus ale domnisoarelor... niciuna n-o sa accepte o propunere la modul asta.

Pana la urma tine tot de charisma, nu de felul cum arati, si efortul e tot din partea ta.

Dar satisfactia e ca poti avea acces la doamne/domnisoare la care altfel ar fi foarte greu sa ajungi: tipe maritate, tipe care au prieten, tipe cu nasul pe sus care nu se uita la oricine etc...

| SG1995 a răspuns:

Dacă tipa are principi puternice nu o să facă sex contra-cost, e o chestie de mândrie.

| PersonajFictiv a răspuns:

Inainte se ardeau fetele pe pietre, acum se ard pe capace de bere.
Csf, n-ai csf.

| JustStitch a răspuns:

Nu ar accepta, nicio fata nu se v-a vinde pe bani

| XeniaYael23 a răspuns:

Daca am fi curve, da.

| Rebeca951 a răspuns:

Oricât de bine ar arăta bărbatul nu cred că s-ar vinde vreuna pentru bani în primul rând nu ar mai avea respect de sine ...vine unu îi face oral vine altul tot la fel şi tor asa deci tot c***a s-ar numi o fată deşteaptă nu s-ar vinde pentru bani. Părerea mea.

| YamatayXD a răspuns:

Deci recunosti ca esti cu treburi din astea de curva, bravo