| Ady93 a întrebat:

Fetelor: Cam ce activitati vi se par potrivite pentru un baiat, adica nu va place sa stea la calculator? Var place sa faca sport? Cateva pareri va rog happy

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Din partea mea sa stea la calculator cat doreste inimioara lui.atata timp cat eu sunt langa el si se bucura de timpul petrecut alaturi de mine fara sa ajunga macar o data la pc, ma consider in siguranta laughing) dar nici sa stea 24/7 la pc. de obicei., baietii care sunt pe afara, pe strada, in aer liber ca sa zic asa, au mai multe sanse la o fata decat cei care stau mai mult izolati in casa sau la pc... nu o zic cu rautate. e bine sa fii si mai timid, dar nu sa te inchizi in casa de teama ca cineva te va respinge, sau ca va rade de tine. ok, o dai in bara o data, de 2 ori, dar nu se va repeta la infinit.in definitiv, din greseli invata omul big grin

daca si lui ii place sportul pe care-l face (sau nu ) atunci si fetei o sa-i placa, cel mai probabil; atata timp cat o faci pentru tine, ca vrei tu sa stii un sport, sau sa-l practici, nu doar ca sa te placa altii :X

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă s-ar apuca prietena mea să-mi dicteze cât şi cum să stau la calculator... ehaa... ne supărăm foc.
Dei gustibus et di coloribus non est disputandum!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca lui ii place sa se joace cs sau travian, fifa, cum ii pot impune eu sa isi schimbe gusturile atata timp cat astea ii fac placere?!

De exemplu, prietenul meu e un microbist inrait si stiu ca atunci cand joaca Steaua e pe alta lumehee hee, dar nahh, fiecare cu pasiunile lor. Oricum, faptul ca joaca mereu fotbal il mentine in forma si e un lucru foarte bun pentru amandoiwinking.

| gigiro a răspuns:

Calculatorul e o necesitate, o pasiune, un prieten virtual, pe cata vreme sportul (daca nu e pasiune) te pregateste fizic. Toate fetele sunt atrase si de o figura sportiva, dar nu neaparat se si indragostesc de astfel de persoane.

| νєησм a răspuns:

Parerea mea ca fiecare face ce vrea de ex mie imi place mai mult la calculator decat un sport baftabig grin

| AdelinaC a răspuns:

Fiecare om cu hobby-urile lui.Eu una nu pot sa zic ca un baiat care e interesat de it, info, calculatoare este mai placut sau nu fata de unul care face sport.Fiecare ocupatie are farmecul ei.