| Sebi00 a întrebat:

Fetelor cand vedeti un baiat si are cosuri nu multe dar sitit voi cosuri mici sau pete deale rosi pe fata dar in rest e imbracat super parfumat ingrijit dragut conteaza chiar asa de mult cosurile funda big grin

4 răspunsuri:
| LiaElla a răspuns:

Poi nu, nu conteaza daca nu sunt multe.Noi fetele(unele)ne uitam mai intai la comportament, la fata si apoi cum este imbracat si bine inteles la aspectul fizic.Pt noi nu este asa de important daca un baiat are sau nu cosuri cum a spus si "gabriele" vin si trec insa comportamentul nu se schimba asa usor
Nu fi complexat din aceasta cauza, ca doar o viata ai!
Deci iti concluzie reamintesc : conteaza mai mult daca se comporta dragut si arata bine, nu cosurile
In fine, speri ca ai inteles! Pahappy

| gabriele_2231 a răspuns:

Buna:*
Eu zic ca nu conteaza ca are niste cosuri, important e sa stie sa se comporte
in primul rand cosurile vin si trechee hee...mai ales ai zis ca se imbraca bine si se parfumeaza, eu zic ca nu este o problema chiar asa mare.big grin
take care>big grin

| teodoryo a răspuns:

Conteaza in mare parte ce fel de baiat e nu cum arata. Poate sa fie frumos dar sa injure, etc

| Cornelutz a răspuns:

Cosurile sunt ceva normal, asa ca nici sa nu te gandesti ca asta ar putea sa te influenteze la faptul ca nu ti la acel baiat, si daca are putine si mici, chiar poti ignora, si daca are calitati si daca aveti lucruri in comun trebuie sa fiti impreuna. Asteapta-l pe el sa fac primul pas si daca nu da semne ca te place, sa incepi sa ti dialoguri cu el si cand iti faci curaj il intrebi daca simte ceva pentru tine. Mult noroc.