| andrei961234235 a întrebat:

Fetelor, cat conteaza pentru voi marimea penisului partenerului care va iubeste (si pe care il iubiti)?

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Nu contează decât sufletul.

| LoveSleep a răspuns:

Nu mă așteptam la asta :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La acest capitulul, conteaza sa stie s-o foloseasca, nu marimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiete nu conteaza daca il ai de 10 cm sau 30 cm, atata timp cat durezi 1 minut sau nu stii ce sa faci cu el, o sa caute in alta parte, oricat mint ele cu "sufletul conteaza" ai abureli din astea.

| FlaviaC a răspuns:

laughing
Daca are penis, nu-i bai, merge...
Numa' sa aiba... laughing :/

| Darksidebb a răspuns:

Hey! Sunt fata si sper sa te ajut cu intrebarea asta. Pentru fete nu neaparat conteaza marimea in general daca iubesti o persoana iti place totul la ea si incerci sa iubesti si defectele dar cand e vorba de sex nu neaparat marimea e cea importanta cum cred multi baieti ..degeaba o ai de 20 cm daca nu ai forta. sper ca înțelegi ce vreau sa spun. Conteaza ma mult sa ai un penis tare..adica ferm decat marimea lui.in medie baietii il au de 15 cm. evident ca daca e mai mare e mai multa placere dar degeab daca moale. sper ca ai intels ideea. Funda?happy