| MariusDeejay a întrebat:

Fetelor ce baietii ati prefera? unu bine facut cu muschii? slab? sau solid?

8 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Un baiat care sa aiba un suflet bun. Iar vorbind de aspectul fizic, un baiat slabut, dar cu abdomenul lucrat cat de cat

| Duduluna a răspuns:

Pai mie imi plac cu muschi...

| rutanklan a răspuns:

Cred ca prefera unul facut cu muschi slab si solid.

| Hash001 a răspuns:

Solid = ceva grasime si niste muschi

| costellodonatz a răspuns:

Unul care sa stie sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste! sper ca te-am ajutat.

| Alesssya a răspuns:

Nu prea sunt cu lucrurile astea, Eu as prefera un baiat dupa sufletul pe care il are si dupa felul lui de a fi! Dar daca tot ai pus intrebarea asta ar fi solid! Funda?

| Crye a răspuns:

Cu capul pe umeri

| PiTiq a răspuns:

Eu zic ca in ziua de azi la majoritatea nu conteaza ca e solid slab sau gras cat timp are buzunaru groslaughing