| Salvadorrr a întrebat:

Fetelor, ce faceti daca observati ca baiatul de care va place are matreata in cap sau miroase a transpiratie? Renuntati la el?

10 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde laughing Eu una nu pot accepta asa ceva...

| RAY a răspuns:

Dar ce spui de mosi de 80 de ani care stau cu fete de 20 in fine tot ce conteaza este banul care logic ca doar nu pute avand banii

| Felys a răspuns:

Matreata din pacate este o boala, nu trebuie discriminat pentru asta dar sa vina la o intalnire mirosind a traspiratie este deja nesimtire, este din capitolul asta nu se face

| pufulescu a răspuns:

Matreata este o boala de piele. Deci daca are parul spalat dar cu matreata nu e o problema. Mirosul de transpiratie nu se iarta, inseamna ca e nesimtit din fire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îl spăl laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, clar

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Clar nu mi-ar mai placea la fel de mult de el, si as incerca cumva sa ii atrag atentia, cat de frumos pot happy
Matreata e una, uneori n-ai ce face, dar cu transpiratia nu-i de joaca! Daca s-ar intampla des, m-as gandi ca nu prea are treaba cu igiena...

| Quassaar a răspuns:

In cap ar trebui sa aiba ceva creier. Daca are mătreață este destul de grav.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Quassaar):

laughing