| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce v-ar placea sa va intrebe un baiat la prima intalnire? Ma refer la un baiat pe care abia l-ati intalnit si nu stiti nimic despre el.Despre ce ati vrea sa discutati sau ce v-ar placea sa faceti? Spune-ti tot dau funda la cel mai FRUMOS raspuns

2 răspunsuri:
| dildouljucaus a răspuns:

Pai in primul rand mi-ar placea sa ma intrebe cat e ceasul. si in al doilea rand daca m-am besit eu sau miros hainele de pe mine si totusi nu ar fi rau sa ma intrebe daca punem de un ceai. FUNDA?

| catalinaelena a răspuns:

Pai eu as cam vrea sa stiu totul despre el dar sa ma intrebe si el pe mine ca de ex sa-mi spuna lucruri intresante numele lui, ce ii place sa faca si multe alte intrebari sper sa te ajute