| irinel01 a întrebat:

Fetelor unde v-ar placea sa va duca un baiat la prima intalnire? happy

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La mall sai cumperi ceva un lant, inel apoi faceti sex

| Danysan a răspuns:

Fiecare Fata e Unica si nu exista un loc Special dar poti sa incerci sa o scoti la un Film iar dupa asta sa merge-ti undeva unde e mai retras ca sa vb despre voi.

| unknøwn a răspuns:

1. Într-o cabană din pădure. Hmmm, simţi mirosul lemnului, mirosul naturii? Hai să stăm pe canapeaua din faţa şemineului. Hopa, din greşeală ţi-am dat jos sutienul.
2. Pe o clădire super înaltă, noaptea. Pe acoperiş.
Întinşi amândoi pe spate: Auzi baby, am de făcut o mărturisire!
Mă urc peste ea dintr-o dată şi în timp ce o dezbrac o cer în căsătorie.
3. Jogging în parc, pe ploaie, la 4 dimineaţa, dacă nu acceptă, nici nu mă mai întâlnesc cu ea.
4. Pe malul mării.
5. O întâlnire la piscină vara, noaptea.
6. La mine acasă.

Ideea de bază e să creezi circumstanţe de care n-a dat şi de care nici n-o să dea vreodată. Asta până te-a întâlnit pe tine.
Şi să faci în aşa fel încât să vă distraţi. Fără să rămână gravidă.

| DeathReaper a răspuns:

In ziua de astazi... La hotel. laughingNu glumes!

| MikkyAnduu24 a răspuns:

Bună,

Păi prima întâlnire trebuie să fie specială atât pentru ea, cât și pentru tine.Prima întâlnire (în cazul meu), a fost specială... acel 'el' nu mai există acum.Am mers să vedem un film horror și m-am speriat și m'a luat în brațe blushing.
După, el m'a dus acasă și în timp ce mergeam spre casă, s-a uitat în ochii mei, asta a fost reciproc și s-a apropiat ușor și m'a sărutat.

Sper că te'am ajutat măcar puțin!
Succes! Te pup :*! Să ai o seară frumoasă!

| shadow72 a răspuns (pentru MikkyAnduu24):

E vechi trucul cu filmul horror dar merge al dq de bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru shadow72):

Asta daca nu se sperie si baiatullaughing

| shadow72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine spus

| MikkyAnduu24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rar se întâmplă să se sperie băiatul... laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru MikkyAnduu24):

Dar e posibillaughing

| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Daca cu adevarat placi o persoana la prima intalnire locul conteaza cel mai putin. Clar, undeva unde am fi doar noi doi. Nu conteaza ca este la un restaurant sau pe banca in fata casei/scara blocului. "Nu conteaza unde esti ci pe cine ai alaturi."