| X_7334 a întrebat:

Fetelor, ce va place sa va faca iubitul? Ce va sadisface? Ce va excita?
Cel mai bun raspuns fundita.

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Hmm nu le iau in ordine oki?kiss Gatul, urechile imi pl sa rontaie usor, cu buzele, de lobul urechii, sa-mi soptestca in ureche ce are de gand sa-mi faca si sa treca cu limba de-a lungul gatului, de la ureche in jos pana spre clavicule. Dupa sa ma sarute incet laughing pe gatutS si din ce in ce mai in jos spre sani.Sa-mi ia manutSa si sa ma sarute incet aa daca ajunge sa ma sarute pe abdomen... aleluia! blushing [ abdomentul este punctul meu sensibil laughing ] Sa-mi maseaze usor un punct care se afla cam la trei degete sub buric - imi va trezi intr-un timp foarte scurt toate simturile. E bine sa fie deja destul de excitat. Sa nu execute miscari rapide cu buzele sau limba, ci lente si apasate. Sa treca cu manutSa sau limba in miscari rapide si obraznice, de zigzag, pornind de la ceafa pana jos, unde se termina spatele. Mici muscaturi tandre blushing Daca vrea sa faca totul si mai senzual, inainte sa incepa cu masajul propriu-zis, sa ma lege la ochii cu o esarfa. Folosind ulei de masaj parfumat (sau ulei de bebelus)batting eyelashes Cam atat`laughingblushing

8 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Scumpa JustAGirl. kiss e vreo fata careia sa nu`i placa ceea ce-am scris eu?:X blushing

| simiiii a răspuns:

@mhn24 imi inchipuismug laughing)

| death a răspuns:

Ce vă face să credeţi că există diferenţe fundamentale între voi? Anatomia feminină, oricât de complexă ar fi, e al dracului de simplă. Şi nu îi poţi cere unui bărbat să facă lucrurile astea în ordinea asta. Dacă afişezi punctele tale erogene şi modul în care-ţi place să fie stimulate, nu te mai poate surprinde şi nici el nu se simte prea bine, e ca la o problemă de matematică...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Varza calita si clatite cu finetti.Am orgasm culinar.

| rebela2011 a răspuns:

Poi depinde la ce varsta a 18 ani dragoste in pat si multa afectiune pe la 12-15 sa te tina de mana sa te pupe sa iti ofere afectiune...mai multe lucruri romantice

| LittleKiss a răspuns:

Deci simii laughing ai descris exact ce imi place si mie :X dar mai ales abdomenul... :o mama! deci e zona mea erogena blushing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cind ma saruta incet pe git,ma atinge cu mina la abdoment si pune mina sub haina, atent atingindu-ma si mingiindu-ma pe spate si abdomen, apoi pe picior atent cu o mina.Ador cind imi sopteste la ureche cuvinte de dragoste si in acest timp si ma saruta senzual, apoi incepe sa joace cu mine, ma musca de anumite locuri.Da abdomenul si gitul e punctul meu senzual.