| anonim_4396 a întrebat:

Le place fetelor sa faca sex oral? Se excita cand fac lucrul asta?
Chiar daca unele nu recunosc lucrul acesta

25 răspunsuri:
| Madyupsik a răspuns:

SA fim sinceri la majoritatea fetelor nu le place sa faca sex oral, ele considera acesta dezgustator, scirbos si chiar oribil. Dar cunosc si unele fete care au facut sex oral si recunosc ca lea placut si se excita in deosebi cind ele fac sex oral prietenului ia-l el se joaca la ea in par. Sper ca team ajutat

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Madyupsik):

Exact! nu e vorba ca nu am cunoscut..curat necurat noua nu ne place!

| aNoNN1m a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Nu iti place tie...dc vb la plural? poate sunt fete care au facut-o si le-a placut

| PsyhoWoman a răspuns (pentru aNoNN1m):

Du-te baa laughing))

| aNoNN1m a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Unde?

| memonelxd a răspuns:

Prietene.laughing daca ai sa dai limbi vreodata... ai sa zici bha ce prost sunt, nu stiam ce e bun...happy da ce sa stii tu

| Eusicamatat a răspuns:

Poate da poate nu laughing

| PsyhoWoman a răspuns:

Eu nu am facut asa ceva si sincer da, mi-ar fi scarba nicio placere. in general pute si ...pana la urma, yucksss! :-& dar asta e doar parerea mea happy bafta

| Bivolu69c a răspuns (pentru PsyhoWoman):

E clar, nu ai intalnit nici un baiat curat pana acum daca spui ca pute si ca e scarbos happy

| drhotzu a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Femeie cu ce nespalati umblii?
si inca ceva: tie iti pute "pasarica"?

| PsyhoWoman a răspuns (pentru drhotzu):

Nu happy daca "putea" sau daca eram ultima imputita nu aveam tupeul sa afirm ce-am afirmat happy. oricum e scarbos laughing nu fac nu astept sa mi se facawinking yukkkkk

| Silvy_SilvanutzZa_1997 a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Pute rolling on the floor)))) ce tare ai zis laughing

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Silvy_SilvanutzZa_1997):

Nu-i asa blushing? laughing

| PsyhoWoman a răspuns:

Rahat si e happy

| Lia09 a răspuns:

Atata timp cat ti se ofera, ar trebui sa si daruiesti. Important e ca ambii sa va simtiti bine si comfortabil, facand asta.
Bineinteles si igiena intima are un "cuvant greu" de spus. Daca esti curata, atat tu cat si partenerul, nu vad ce impediment ar putea exista din moment ce ai face orice ca partenerul sa fie multumit si sa se simta bine. Lucrul asta cred ca arata ca este o relatie bine sudata, iar cei doi au incredere reciproca si isi doresc sa se faca fericiti unul pe celalalt.

| Bivolu69c a răspuns:

Pentru baieti e placerea suprema sexul oral, nu cred ca exista placere mai mare pentru noi:X

| Bivolu69c a răspuns:

Si am uitat sa va spun ceva fetelor, daca nu le faceti voi oral la iubitii vostri, o sa caute pe altcineva care o sa faca deci daca tineti la ei si vreti sa fiti cu ei pentru o perioada mai mare de timp treceti la treaba

| GiulyIuly a răspuns (pentru Bivolu69c):

Ce mă? Hai du-te şi aruncăte în lac.Marş la măta-n p**** şi făi sex oral!

| Silvy_SilvanutzZa_1997 a răspuns (pentru Bivolu69c):

Fa tu sex oral lu... ca nu e o placere pentru nimeni ok? Nu imi zici tu mie ce sa fac cu prietenul meu ok?

| Bivolu69c a răspuns (pentru Silvy_SilvanutzZa_1997):

Hai du-te si simtei gustul pe deplin si o sa vezi ca o sa ti placa

| PsyhoWoman a răspuns (pentru GiulyIuly):

Atat! laughing

| Silvy_SilvanutzZa_1997 a răspuns:

Atunci adu un bebel sa iti suga degetu daca asa il consideri tu.

| pustyu01 a răspuns:

Nu stiu daca le place la toate laughing.da sincer eu sunt multumit de prestatia prietenei mele si la randu meu si eu o fac sa se simta la fel d bine. pentru cui nu.i place sa nu mai comenteze tongue

| Gyula_Bocsas_1988 a răspuns:

Vreau fete de in surat

| Motoc_Gica_1988 a răspuns:

Da cred ca se excita.