| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, cele care sunteti pro sexului oral si cele care au facut, ce faceti in momentul daca ejakuleaza in gura?

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Invata sa te exprimi si apoi fii curios in legatura cu ce fac altii!

| Smarandica a răspuns:

WEaK.Scarboshappy

| Atotstiutorul a răspuns:

Se inghite!

| mikaela25 a răspuns:

Il saruti...

| xandra_3994 a răspuns:

Vai ce scarbos cum poti intreba asa ceva? mi-e greata:-&

Răspuns utilizator avertizat
| sadonlife a răspuns:

Asta este o intrebare foarte proasta! sincer. uita`te in continuare pe site`uri xxxwinking bafta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ar trebui pus o limita de varsta de 14 ani pentru a posta intrebari, sigur acest "barbat" nu avea dreptul sa puna intrebarealaughing