| Flors a întrebat:

Fetelor, cum ati vrea sa fie sotul ideal pentru voi?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iubitor,romantic,atent,respectuos

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Vreau sa fie sincer cu mine, vreau sa ma iubeasca sincer si sa imi demonstreze asta. Sa fie mereu alaturi de mine, asa cum ar trebui. Sa aiba simtul umorului, sa ma protejeze. Cred ca astea sunt cele mai importante lucruri.

| h3r a răspuns:

Mândru de familia lui.

| Felys a răspuns:

Sa aduca bani multi, sa fie respectuos, iubitor, comic, fidel

| Schatzyyyyy a răspuns:

Sincer,iubitor,intelegator,si sa fie fericit langa mine

| RandomGirl a răspuns:

Sotul "ideal" nu exista, oamenii nu sunt ideali, ci doar pot sa tinda spre idealism.
Atata timp cat exista intelegere, iubire si respect o relatie poate sa dureze pana la moarte.

| CherNadya a răspuns:

Pai sotul meu as dori sa fie iubitor,sincer fata de mine, sa ma ajute, sa ii pese de mine, sa ma inteleaga si nu conteaza daca are bani.Un om cand are ceva ce banii nu pot cumpara se poate considera bogat, asa ca daca as avea un sot care sa ma iubeasca m-as simti cu adevarat printesa.

| PrESeUS a răspuns:

Ca Bred Pit rolling on the floor