| malishka93 a întrebat:

Fetelor cum au reactionat parintii cind au aflat ca va-ti inceput viata sexuala? de la cine sau cum au aflat?

5 răspunsuri:
| nekokami a răspuns:

Mi-a gasit mama pastilele si un prezervativ in geanta. laughing Cica nu vroia decat rimelul.De atunci nici nu mi-a mai atins lucrurile. rolling on the floor

| zuzu_2463 a răspuns:

Buna! Eu cu mama suntem foarte bune prietene si vorbim despre orice! Si eu i-am spus, iar ea ma sustinutlove struckNu trebuie sa iti fie teama despre ce iti vor zice! succe:X

| MissLaura a răspuns:

@Lipicioasa,parintii mei ar da inmormantare nu party chiar daca am luat pemiul intai in fiecare am si am intrat la cel mai bun liceu din judet laughing. oricum eu nu am facut-o dar cred ca le stiu reactia daca as face-o pana la minim 16 ani laughing

| sairunfhrx a răspuns:

Parintii mei au dat party love struck le-am zis cand am luat mentiunea in clasa a 4 a asa ca erau prea bucurosi ca am luat mentiune si sunt si femeie love struck doi in unu ca cafeaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa afle pentru ca nu am spus nimanui, nu poti avea incredere in nimeni doar in persoana iubita! Daca o faci nu te lauzi in stanga si in dreapta ca nu stii la urechile cui ajungewinking Doar in caz de un control ginecologic, dar am aproape 19 ani si nu cred ca ar fi o problema atat de mare!