| malishka93 a întrebat:

Fetelor cum au reactionat parintii cind au aflat ca va-ti inceput viata sexuala? de la cine sau cum au aflat? reactia care a fost si la citi ani?

Răspuns Câştigător
| Alex_8669 a răspuns:

Eu nu sunt fata dar cred ca pot sa iti raspuns la aceasta intrebare. Din moment ce ai pus aceasta intrebare banuiesc ca ti-ai inceput viata sexuala si dupa ultimele 2 cifre de la username-ul tau probabil ai 17-18 ani. Daca o sa am o fata cred ca nu mi-ar pica bine sa stiu ca si-a pierdut virginitatea la 16 ani in schimb la 18 ar fi ok! Chiar daca fetele in ziua de azi isi baga castravetele la 13 ani!

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Păi, faza e că eu nu mi-am început viaţa sexuală încă, dar ai mei cred că da laughing

| pepy63 a răspuns:

Pot sa-ti spun din calitate de parinte, am o fata care a inceput recent viata sexuala, ei cum? bineinteles ca nu mi-a placut dar ce era sa fac? doar nu sa o omor.are 16 ani jumate, nu ma asteptam asa repede.Am inteles-o pana la urma

| Thea a răspuns:

Au fost foarte mandrii de mine s-au bucurat foartre tare ma-u strans in brate si m-au felicitat ...toate acestea fiindca nu am inceput si nici nu am de gand sa o fac pana cand ma marit si asta va fi peste destul de mult timp si atunci vor fi fericiti pentru mine pentru ca atunci ar fi timpul potrivit dupa parerea mea

| Mikka09 a răspuns:

La mine inca nu a fost ca nu mi-am inceput-o big grin

| lovely11 a răspuns:

laughing) la 18 ani jumate

| CocalaraRockerita89 a răspuns:

Mama se astepta...nu m'a certat insa mi-a spus sa am mare grija
aveam 16 ani si jumatate

| TinaRoz a răspuns:

Singurul motiv pentru care nu ma omorat mama cand i-am spus chestia asa era ca nu numai baiatul e strain dar mai ales ca m-am maritat cu el. primul si ultimul ( sper haha). eram 16 ani happy ---3 ani mai tarziu am plecat cu el instrainatate in tara lui unde si locuiesc in timpul respectiv (australia) si avem 2 copii impreuna happy acum sunt 23 ani happy maicamea n-a avut nici un cuvant impotriva deciziei pentru-ca sunt incapatanata ca ea happy