| croissant a întrebat:

Fetelor, cum v-ati dat seama că sunteți sută la sută sigură că vreți să vă maritati/logoditi cu persoana respectiva?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Mi-am dat seama de la prima întâlnire ca el e alesul! Dacă nu ești sigura nu te mărita mai așteaptă!

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Cred ca totul depinde de persoana, nu e ceva general. Anumite persoane o fac din impuls, ca asa simt atunci si divorteaza dupa un an, doi. Altele chiar au norocul dragostei la prima vedere. Altele sau si ani sa cunoasca persoana si tot nu reusesc ori sa lege ceva in final, ori ajung tot la divorturi.

Daca gaseste cineva reteta, sa o publice, ia Nobel garantat.

| RAY a răspuns:

Când am pierdut totul la cazinou mi am spus, acum ca am pierdut totul, ce mai pot pierde oare daca ma mut la tine

https://www.youtube.com/watch?v=NvqJsu6FigU&ab_channel=EmiliaDorobantu

| RAY a răspuns:

Violleta2022 alea sunt telenovele din america de sud treci pe cele britanice unde mereu se termina dramatic, aia e realitatea

| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti indragostita pana peste urechi si simti ca nu poti trai fara acea persoana si mai vezi/simti ca si celalat este la fel ca tine, atunci stii sigur ca vrei sa fii cu acea persona pe viata.
Practic simti sa esti bolnav de dragoste, ca nu mai ai rabdare sa vezi persoana iubita, ca abia astepti sa-i sari in brate...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Femeie 100% sigura n-am vazut. De fapt am vazut, dar in minutele urmatoare s-a razgandit.
https://www.tpu.ro/......e-schimba/
Daca te suporta si vrei sa te mariti, accepta. Oferte nu sunt chiar peste tot :))

| Goete a răspuns:

Eu nu sunt fata, dar sunt sigur ca esti 100% convins(a) de Orice in viata, atunci cand
Nu Te Intrebi cu privire la acel lucru, daca oare da oare nu, e ok, nu e ok?
In momentul in care te intrebi, Sigur nu esti 100% convins(a)

| haileewatson a răspuns:

Daca intrebi asta inseamna ca nu esti sigura.

| vodami92 a răspuns:

Pai stii de obicei la fete! nu e ca la baieti! baietii pot avea ce fata vor ei! fetele nu! ele au dreptul la opinie! sa aleaga ce le place! putine recunosc ca s-au maritat cu ala pentru bani! ca e bogat! sau mai stiu eu ce!