| Solanoo a întrebat:

Fetele la ce varsta vreti a va >maritati?:X:

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl2 a răspuns:

25,ptk vreau sa fac o faculta, sa ma angajez, si apoibig grin

6 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Dacă mă întrebi personal, nu m-aş mărita niciodată. Iubirea poate ţine şi fără o căsătorie, căsătoria pentru mine e ceva inutil.
Baftă!

| Sabinutza16 a răspuns:

Depinde! depinde de situatia materiala ca degeaba te mariti cu cineva daca nu ai bani nici pentru un paine etc! Dar cel mai mult depinde de iubire si daca e iubire totul este posibil:*! In general o fta se marita cam la varsta intre 20 si 27 de ani dar sunt si excepti! Sper ca te-am ajutat happy

| CocoMexii a răspuns:

Eu as vrea de la 25 incolo... vreau sa ma bucur de tineretea mea smughee hee u?

| allexandraaaaa a răspuns:

De la 25 incolo...este destul timp pentru maritathee hee

| Solanoo explică:

Sy eu vreau sa termin facultatea si apoi sa ma marit smug:X

| acnaib a răspuns:

23ani