| erdeicodrut2 a întrebat:

Fetelor cum va plac baiatii? Brunetzi cu par lung scurt?

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Bruneti cu par lung

4 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Inalt,slab (nici prea slab nici prea gras~undeva la mijloc),brunet sau saten inchis; parul SCURT [nu`mi plac baietii cu parul lung,sunt prea feminini straight face ]; ochi verzi, cenusii sau albastri [insa culoarea nu e cine stie ce importanta, conteaza ce`nteleg prin privire happy ]; un zimbet placut si atragator happy Bye`

| Sara2 a răspuns:

Brunet cu par mediu, {pana la umeri}

| xMoTaNeL a răspuns:

Ba,daca toate ati avea ce va place ati ramane ne****e.

| ViViDfan a răspuns:

Mie imi plac baietii inalti, slabi(nu scheleti dar nici cu muschi) bruneti, cu parul lung(pana la umeri sau putin mai scurt)si cu ochi albastri sau verzibig grin