| Bursucu98 a întrebat:

Fetelor, de ce nu vă atrag deloc băieții care au o situație materială precară, care stau în locuințe modeste și care poartă haine de la second hand? Care este motivul pentru care nu vă doriți o relație cu un astfel de tip? Faptul că sunteți prefăcute când spuneți că situația financiară nu contează la un băiat?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Acum daca ti-ai gasit sa le intrebi chiar pe ele,vei primi doar raspunsuri sincere laughing
Mi-ar place sa ai o situatie deosebita si apoi sa vezi si sa intelegi bine starea pe care o ai.
Apoi sa te pui pe agatat.
Sa vezi ce inseamna sa "cumperi" iubirea.
Dar chiar si asa,vei simti repede golurile sentimentale.
Apoi mi-ar place sa te intorci la situatia descrisa de tine mai sus si sa ramai doar cu atitudinea si starea de spirit si sa te pui iar pe agatat.
O sa vezi o diferenta, una destul de semnificativa.
Asta daca te ajuta si aspectul fizic.
Are si el relevanta lui pe langa atitudine si starea de spirit.
Sper sa intelegi ce ti-am zis si sa gasesti si o fata perfecta, perfecta pentru tine si care sa te placa pentru ce esti, nu pentru ce ai.
Atunci poti sa zici ca esti implinit si fericit, asta pe plan sentimental...

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei incearca sa-ti cauti o partenera/iubita printre fetele care au acelasi nivel social cu cel al tau sau chiar mai modesta in mod sigur vei gasi si probabil ca vei fi si fericit alaturi de ea. Trebuie doar sa vrei si de asemenea sa accepti situatia de fapt, cea reala si adevarata. big grin

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dar tu ti-ai alege una care vrea sa ramana virgina, sau nu-ti gateste absolut nimic?