| Dearscorpion a întrebat:

Fetelor, dupa ce faceti dragoste de doua sau de trei ori va simtiti tot bine sau ceva nu e in regula?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu fac sex non-stoplove struck si ma simt ca in railove struck

| blaxy a răspuns:

Pai.daca ai in vedere de 3 ori la rind big grin sau in aceeasi zi pai cum sa te simti. putin obosita cred si mai mult nimic big grin

| foxsilver a răspuns:

Daca ceva nu e in regula, inseamna ca nu s-a facut dragoste ci s-a baut o damigeana cu vin.Iar chestia de"dupa"se numeste mahmureala.

| AndreiLTX a răspuns:

Deci a face dragoste inseamna ca ambii parteneri sa se simta la cel mai inalt nivel.
Tu poate ai facut sex care e cu totul alta chestie.winkingBafta in continuare.

| diminutiv a răspuns:

Tu de cate ori ai facut-o pan' acum? Ca sa-ti spun daca esti in regula/neregula.

| Tzuna a răspuns:

Ungete cu vaselinalaughing)