| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand suferiti din dragoste ce faceti sa va simtiti mai bine?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă feresc de așa ceva. Sunt mai realistă și totul este posibil.
Pa, pa.

| cristianorudi7 a răspuns:

Numai sau doar prostii sufera din dragoste

| εїз a răspuns:

Eu unu, nu sufăr din dragoste. Încerc să mă calmez, viaţa merge înainte, nu am de ce să sufar pentru o fată care nu a ştiut să ma preţuiască. Îmi continui viaţa, şi next girl!

| mihaibrasov a răspuns:

Nu e nimic de facut. Just think about the future if you can.

| nashu40 a răspuns:

Buna.
Pe mine ma ajuta mult calculatorul, internetul, messengerul cu cineva apropiat sufletului meu care sa ma inteleaga. Un film ajuta iar foarte mult.
Cu toate astea, pana nu plangi sa stii ca nu-ti trece suferinta, durerea ramane in suflet si doar plansul o elimina...Plansul si apoi UITAREA...
Iti pui muzica trista si te descarci...
Take care!

| Parmalat a răspuns:

N-ai ce sa faci, iti gasesti o ocupatie si astepti sa-ti treaca suferinta in timp.
Partea proasta e ca daca suferi prea mult ajungi sa devii indiferent si lipsit de sentimente.

| ELYMARYAN a răspuns:

E greu sa uiti pe cineva care iubesti incat esti in stare sa te omori dar asta e viata merge inainte o sa ai parte si de fapte nu doar de cuvinte si de suferinta

| tbk a răspuns:

Ii ascult pe cei de la lordi si in cateva min ma doare undeva