| resp3ctt a întrebat:

Fetelor fiti sincere si raspundezimi...
Am intalnit o fata foarte draguta in liceu si de urand i'am bagat adresa de facebook si pe cea de messenger...
Daca s'ar finaliza, acdeastra ar fi prima mea relatie, as fi putut sam ai am. dar nu am intalnit fata perfectra precum aceasta.
Cum credeti ca ar c'am trebui sa procedez?
Sa ma duc intr-o pauza la liceu si sa o chem sa stam putin de vorba... dar e cu prietenele si ma simt nasol...
Sau sa ii spun pe mess ca as dori ca maine sa ne intalnim sa ii spun ceva important. dupa care sa o invit la un suc.mai multe. un trandafir acolo etc...Cum credeti ca ar accepta sa iasa ccu mine? sunt un baiat exxeptional dupa spusele fetelorlaughing

2 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Fara trandafiri daca vrei sa ai scucces,dava vrei sa fi nici guy treaba ta.
In primul rand trebuie sa te pui la punct cu idea ca aveti vieti sociala amandoi si ca trebuie sa fi confortbali cu oameni din jurul ei ca sa fie si ea sigura pe tine.
Stai relaxat si dai un pic de atentie sa vezi daca e interesata sau daca doar se joaca.
Vorbeste cu ea si vezi ce simte pentru tine din cum se uita, vorbeste, sta.
Si despre intalnire spune-i ca u mergi undeva si ai putea sa o iei si pe ea si stai si vezi cum raspunde dar nu te consuma daca iti raspunde nu merge cum vrei u.
Regulile melewinking; 1 stai relaxat, ca nu are ce ti se intample
2 lucuririle care ti se intampla nu-s asa mare chestie.
3 E plin de fete (uitate o secunda in jurul tau si zi-mi cate fete vezi ) asaca nu te stresa ce sa fac daca nu iese, daca nu iese ai invatat sa fi mai bun de la ea.
4 Oameni reactioneaza la expereinte nu la relaitatea in sine (NLP tongue asta o sa intelegi cand o sa fi cu ea )
5 Fi bine inbracat,curat, Iati un Parfum De Calitate sa vezi ce o sa le placa la fete, fi bine tuns si o sa iti fie mai usor.
6 La intlnire e ocazie ca amandoi sa va simtit bine nu iti face un favor daca vine. Deci distreazate pana nu mai poti.
7 Nu fi sufocant si dpendent de ea. Fetele au un fel de radar intern care detecteaza acesti baieti si ii elemina din jurul lor.
8 Cunoaste rezultatul si renunta la el.
9 A da si daca te refuza sau ceva de genu nu o injura sau sa dai in ea Findca Noi nu Certam Cu Fetele.
10 Tachineazo cu placere si jucaus sa vezi ce fain e.
11 Vezi u u trebuie sa inveteti sa mergi nu o sa merg pentru tine
Succes Salwinking

| DidiChanx3 a răspuns:

Mai mai se pare ca-ti ca-mi place de ea de obicei la o prima intalnira ( fara sa fiti un cuplu ) nu ar fi nevoie sa ii duci flori oricum ai putea sa o intrebi candd e libera sa va intalniti ( n-are importanta pe ce o intrebi mess facebook. ) si sa va intalnitioi intr-o zi sa vedeti incearca sa gasesti ceva subiecte care ii plac de ex ce muzica asculta ce ii place unde ar vrea sa mearga din astea si asta nu-i obligatoriu dar daca vrei poti sa o insotesti si pana acasa oricum eu iti doresc succes happy