| RAY a întrebat:

Fetelor in mod sincer si onest daca simtiti o atractie foarte puternica fizica si acel barbat va propune sa faceti sex cu el ati accepta?

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

De ce nu?
"One night stand" e ceva normal în zilele nostre. Nu trebuie musai să te implici emoțional.
Bănuiesc că depinde de la om la om.

| RAY explică (pentru metehne):

Felicitari pentru sinceritate

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ma sperie raspunsurile la intrebarea asta.
Nu nu cred ca imi este de ajuns sa ii vad un patratel ca sa ma culc cu el.

| RAY explică (pentru Freya1):

De ce te sperie? ce e rau in a face rau? de ce trebuie sa te implici intr o relatie doar pentru sex?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Mie nu imi este de ajuns nu am judecat pe nimeni treaba fiecaruia dar eu nu

| TanteMarianne a răspuns:

Da,adica de ce nu. atata timp cat are prezervativ e bine.

| AdinaanidA a răspuns:

Nu vreau sa fiu mama ipocriziei, dar numai pentru faptul ca animalul arata bine, nu as face-o. Chiar daca ar fi tentant, daca nu cunosc bine personajul, ar fi prea complicat. Ar presupune o gramada de intrebari care daca n-ar avea raspuns s-ar transforma in frana mea de siguranta.
Poate mai conteaza si cat de disperata esti. Ca si la barbati. Tocmai am citit un articol cu unul care a primit patru ani de inchisoare pentru ca a violat vaca vecinului. M-au napadit 'jdemii de comentarii dar nu vreau sa-i stric subiectul lui @Ray. laughing

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Tu chiar esti culmea, deci tu intrebi apoi tu raspunzi ca apoi totul sa fie in favoarea ta haaa

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea ta e tendentioasa si cu raspuns subinteles.
Am pus eu intrebarea corect.

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Deci tu ai spus sa adaug intrebarea ca apoi tot sa raspunzi

| RAY explică (pentru AdinaanidA):

Ok ai pus tu intrebarea corect, la sf adunam toate răspunsurile, si vedem daca aspectul fizic conteaza sau nu