| UnTipObisnuit a întrebat:

Fetelor le place sa li se puna mana pe fund respectiv sani in timpul unui sarut?

8 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Unora le face placere anumite gesturi si atingeri intime dar sunt cazuri care resping ideea de a fi pipaite mai ales daca relatia e la inceput si nu sunt pregatite fizic si psihic pentru o astfel de apropiere.

| Necunoscut112 a răspuns:

În public nu mă simt ok nici să ma sărut prea pasional. Dar na, când eşti adolescent ştiu că e mai greu să ai acces la un loc ferit.

| Lostlyric a răspuns:

Depinde. Ai doua perechi de maini?

| devilshelp a răspuns:

Daca esti cu ea de mai mult timp posibil. Dar vezi sa nu i-o pui si tu de la primul sarut sau din primele zile. O sa para ca esti cu ea doar pentru corp si chestii. Depinde si de fata. Incearca sa duci mana incet cand vrei sa o faci, nu sa te repezi pe fundul/sanii ei ca un disperat

| 90210 a răspuns:

Fund da, sani nu, dar asta e o preferinta personala. Asta ma refer strict in public. E ciudat sa-i pui mana pe sani in public. In intimitate, cel putin pentru mine, nu conteaza...e okay si pe fund si pe sani. Depinde de cat de mult timp esti cu ea si ce gen de fata e.

| anonim2533 a răspuns:

Le place, si la budice(eu) dar alea nu recunosc laughing
E un sentiment fain daca stii cum sa pipai bine

| Floryannos a răspuns:

Salut! Depinde de firea ficareia. Nu toata lumea e la fel

| XG1805 a răspuns:

Da! Atingeri tandre la inceput, iar daca fata isi doreste mai mult, o sa te determine ea sa o faci. Fetelor le place sa fie atinse pe fund, sani, sa le saruti in dosul urechii sau pe gat.