| madalina_2518 a întrebat:

Fetelor.sad luna asta faceam un an de cand eram impreuna.am nevoie de un sfat.acum 2 zile am mers la fostul ca de obicei dupa scoala mancam ne uitam la un film.in ziua aceea eram pe ciclu si nu am vrut sa fac nimic. dar apoi ne-am sarutat totul a decurs frumos pana cand mi-a zis ca sa ii fac sex oral. si eu nu am acceptat si el s`a suparat. A continuat sa fie suparat doar pentru asta, pana sa ne certam vbisem sa ne intalnim seara eu cu fratimeo si pr lu fratimeo si cu el sa iesim prin oras, ii era rusine de fratimeo si oricum de fiecare data venea sa ne intalnim, eu totusi am sperat ca vine sa ne intalnim l`am sunat nu mi-a raspuns si i-am dat mesaj ca daca nu vine ne despartim definitiv daca nu vine sa ne intalnim in seara aia cu mine si cu fratimeo, orice pana la fratimeo si i-am dat termen o jumatate de ora si nu m`a sunat, am impresia ca s`a dus la ziua uneia, nu stiu ce sa mai cred, adica nu a vrut sa iasa cu noi a preferat sa se duca acolo, probabil era suparat pentru prostia aia, nu stiu dar eu cred ca nu ma iubeste daca imi face asta, mai ales ca imi spunea cateodata ca ce ofer aia primesc adica ori formam un cuplu fericit ori,, ma simt asa folosita, aveam nevoie de el totusi la nici o luna dupa ce am facut`o cu el si acum nu mi-a mai dat nici un mesaj de o zi dar nici eu nu i-am dat lui, ce sa mai cred,,, sa il mai caut? dau fundita sad

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Nu te merita. daca te-ar iubi nu te-ar impinge sa faci ceva ce nu vrei. te-ar fi inteles si ar fi fost alaturi de tine. e un profitor ce vrea doar sex si considera ca poate sa faca ce vrea cu tine.sa nu il cauti, daca te iubeste iti va cere scz.arata-i cine esti si cat valorezi. nu il mai lua in seama si arata-i ca poti trai si fara el. astfel el va fi cel ce te va implora:fructul interzis cel mai apetisant! fii pentru ceva timp asa, va functiona... experienta

13 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Ce sfaturi mai vrei?

Nu vezi ca este un profitor? El tot ce-si dorea este sa-i faci tu lui sex oral.Lasa-l in pace si nu-ti consuma bateria la telefon pentru un idiot ca el(scuze expresia). Destartete de el caci nu merita nimic din cea ce tu ii oferi.Sunt multi barbati in lume care te merita si tu ii meriti cu adevarat, nu este sfarsitul lumii daca te despati de elwinking

Mult succes si-ti urez sa ai parte in viata de un barbat iubitor si care sa te inteleaga!

| Pitic a răspuns:

Lasa'l tu in pace! Cainele mereu se intoarce acasawinking
Nu te merita si daca se intoarce ar trebui sa ii dai 2 palme si 2 pumni finuti in bot!
Sunt atatia baieti si tu te rezumi doar la 1, care nici nu te iubeste? Io asa cred ca nu te iubeste din moment ce tu nu ai vrut sa fai sex si pentru el a fost mai importanta dorinta lui, insemna ca nu e barbat si nu te merita!
Mult succes:*

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.
Eu in locul tau nu l-as mai cauta DELOC, e un frustrat. Daca chiar te iubea nu iti cerea ce a cerut.Arata-i ca nu te poate manipula, ca esti puternica si nu te lasi calcata in picioare.
Nu are rost sa iti irosesti timpul cu el.

| lemmon a răspuns:

Multumesc pentru apreciere. bafta:*

| Georgiana05 a răspuns:

Mai ai nevoie si de alte cuvinte, in afara de "LASA-L"? Nu merita, si chiar daca iti cerea, si ziceai nu, el nu trebuia sa se supere. E un gest de imaturitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Irinna a răspuns:

Nu are rost sa-l mai cauti.Este clar ca doar asta a cautat si a asteptat!
Tu i`ai dat jumate de ora sa se hotarasca, daca el a ales sa mearga la chef sa ramana cu asta!
Nu`l cauta si daca in cel mult o saptamana nu se va intoarce la tine, poti sa-ti gasesti altu!
Stiu ca poate va fi greu sa-l uiti, dar eu zic ca nu merita, daca s`a suparat din acest motiv!
Bafta!

| crisgently a răspuns:

Daca iti place sa fii folosita, mai cauta-l

| madalina_2518 explică:

Multumesc fetelor crying(( trec printr`o situaie foarte greacrying nu doresc nimanui sa treaca prin astasad

| madalina_2518 explică:

M`a cautat aseara... mi-a dat de inteles ca pentru el nu e nimic neobisnuit ce mi-a cerut si ca daca lui ii faceam pe plac venea si el seara cu mine, nu stiu e si foarte posesiv.nu pot sa fac nimic ca trebuie sa stie el sad

| Lolly_1832 a răspuns:

E un baiat obisnuit. Vrea doar sex.Nu stiu ce sa zic.Probabil ca inca il iubesti dar daca el te lasa doar pentru ca nu ai vrut sa ii faci pe plac nu cred ca mai merita. Lasa. l in pace si daca te suna vorbiti si poate rezolvati daca nu incearca sa il faci geloswinking

| iulia972 a răspuns:

E ca toti ceilalti baieti te astepti de la ei orice

| anonim_4387 a răspuns:

Din cate ai zis tu mai jos e si gelos.Si din moment ce e gelos nu vrea sa iea nimeni ce e al lui adica tina la tine. Vorbeste cu el despre asta explica`i ce crezi tu si poate ajungeti la o varianta.Nu e o solutie sa te desparti de el daca il iubesti atat de mult. Poate atitudinea ta l-a deranjat. Poate a inteles ca nu ai chef de el.thinking si ca orice baiat si-a cautat alta doar pentru o pofta de a lui... bafta! kiss