| viorelutza a întrebat:

Buna am avut o relatie de 4 luni cu un tip, ne intelegeam bine, ne ne certam nu am avut nici o conversatie ne la locul ei, doar ca eu am inceput cu sesiune si am inceput sa ne vedem mai rar 1 pe saptamana.Am simtit ca ceva e in neregula cu el si l-am intrebat, a zis ca nu e nimic sa stau linistita.Intr-o zi dupa examen trebuia sa ne vedem si l-am sunat si nu a raspuns la telefon, m-a sunat peste 2 ore ca a dormit. Eu i-am propus sa ne despartim daca simte ca e vreo problema, a zis ca nu vrea sa ne despartim, ca e ok.Peste 2 zile iar am avut examen si chiar m-a sunat toata ziua de dimineata cum sa ne intalnim si sa iesim undeva sa petrecem mai mult timp impreuna, si interesant si atunci aceeasi faza ca a dormit.Bineneteles ca eu nu am crezut si i-am trimis mesaj ca totul s-a terminat si sa nu ma mai caute! Cealalta zi mi-a trimis mesaj spunand ca a dormit si se facea ca nu s-a intamplat nimic, dar eu nu am mai vrut sa vorbim. Peste cateva zile iar a incercat sa vorbim si tot o tinea ca el a dormit. I-am zis sa ma uite.Peste 2 saptamani iar ainceput sa imi scrie si sa imi spuan sa ne intalnim pentru ca el vrea sa ne impacam.Eu am zis ca nu stiu daca mai vreau sa ne impacam. A incercat sa vorbeasca si cu prietena mea sa ne faca sa ne vedem si tot ma intreba cand ne vedem, pana i-am zis o zi. De atunci nic macar nu m-a sunat si nici nu mi-a scris sa ma intrebe cand ne vedem sau la cat.Sincer nu il inteleg.Ma bucur ca nu mai tin la el pentru ca asa macar nu sufar.

3 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Tu l-ai indepartat happy Tu ai pierdut, si mai mult. daca acest baiat a avut o perioada grea, si poate spunea adevarul. cred ca tocmai ce ai pierdut un baiat care a tinut foarte mult dupa tine. App nimeni nu isi mai bate capu cu nimeni daca nu tine la persoana respectiva happy Iubirea vine doar o data in viata si seamana cu un boboc de trandafir, "mic si firav" daca nu ai grija sa infloreasca sa poata rezista mai mult si se ofileste. adios amigos happy

| Chrisz a răspuns:

Lasa'l, nu ii mai da importanta, treci peste ce a fost si gata.Nu merita! Tu sa fii bine si sa iti vezi de viata.Toate cele bune.happy

| atac19 a răspuns:

Cu siguranta ca el nu tine la tine,si probabil ca are deja pe altcineva,sau poate ca se saturase de relatia voastra,uni baieti sunt asa orgoliosi ca nu accepta ca fetele sa fie cele care pun punct unei relatie, ei in mintea lor se cred super jigniti cu atat mai mult cat ei au o parere ffff buna de sine, in fine...el cu siguranta crede ca 'te-a facut'dandu-ti intalnire apoi lasandu-te sa mai astepti un mesaj de confirmare.stai linistita ca daca e suficient de inteligent isi da seama de ce a pierdut.atunci u sa-l ignori.:-)