| pzh2000 a întrebat:

Fetelor nu va incomodeaza tocurile? va deformeaza pozitia normala a piciorului. le purtati de placere sau ca "asa poarta fetele" si doriti as fiti la moda in tren d cu toate fetele sa nu rada celelalte? sincer sunt comode?

3 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

Sincer, pentru mine sunt foarte comode tocurile. Eu una am inceput sa port pentru dorinta de a fi mai feminina, pentru ca eram o copila razgaiata si care fugea tot timpul cu baietii si faceam numai prostii. Tocurile nu mi-au oprit din energie (dar a venit varsta si m-am schimbat). Si un al doilea motiv a fost pentru ca mi-am dorit sa fiu mai inalta happy.
Eu una port tocuri cu mandrie happy

| EdiiThxoxo a răspuns:

Sunt foaarte comode, unele perechi de tocurihee hee ca si alyceee, din dorinta de a fi mai feminina si mai inalta port tocuri, dar si pentru ca tocurile subtiaza optic si ridica fundulhee hee

| lulu97 a răspuns:

Nu port tocuri! nu imi plac! cand eram mica ma jucam cu tocurile mamei mele! laughing! chiar daca stiu sa merg pe ele! nu fac parte din viata mea!