| Victoria18 a întrebat:

Fetelor, pe voi ce parte a corpului unui baiat va atrage cel mai mult?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inteligenta nu poate determina atractia fizica

| RAY a răspuns:

Tu vezi creiere misto

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Dap. O grămadă de creiere mișto. laughing
Și dacă e frumoasă de pică dar proastă de bubuie? Nu-ți bagi p--- în atracția aia fizică care te-a pricopsit cu tălâmba pe cap? rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu nu am abilitatea asta de a face rmn tuturor fetelor pe strada, e un exemplu prea radical man, o asociere eronata

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

"Inteligenta nu poate determina atractia fizică"
Deci doar frumusețea determină atracția fizică?
Adică, dacă vezi fată frumoasă pe stradă, ți se scoală și pleci ca Don Qijote după ea. Dacă nu e fată frumoasă, rămâi cu frâna trasă în parcare.
Deci o fată obișnuită chiar dacă e inteligentă, simpatică și haioasă n-are nici o șansă, pentru că nu declanșază atractia fizică și atunci trece neobservată și nici nu apuci s-o cunoști?
Nu știu de ce dracu' mă mai mir când tot spui că tu n-ai succes la femei.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce spun eu ce intelegi tu, omule atractia se declanseaza involuntar

| Freya1 a răspuns:

Fata,picioare,spate,maini,fund...

| alina2k18 a răspuns:

Fațawinking zambet + ocheane - privire.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ochii, fata. La astea ma uit prim oara.

| MelissaAdela a răspuns:

Fața
Corpul se poate lucra indiferent de vârstă