| Salvadorrr a întrebat:

Fetelor, pe voi va atrage un baiat sentimental, timid, romantic, un baiat care pune mult suflet intr-o relatie sau un tip smecheras, dotat-bazat, golan adevarat care sa stati cu el mai mult ca e popular si jmeker (asa cum de altfel va place)? Da sincer va rog...

41 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici nu vreau sa citesc raspunsurile donsoarelor fiindca o sa fac o criza serioasa de ras si am sa ajung in urgente la cat de ipocrite vor fi raspunsurile

| RAY a răspuns:

Faza e ca sunt plictistori tipi de care vorbesti tu, find timid nu ai ce sa vorbesti cu el,fuge de toate,nu are incredere in persoana lui, te omoara cu mesaje, e disperat cu relatia lui, fuge si de umbra lui, prieteni pe care i are el e un fel de umbra, e un chin sa stai cu acest tip de baiat pe bune plus ca un barbat nu e timid e cu tupeu, vorbaret, comic, stie sa fie spontan si eu i respect sincer iubesc persoane de genul asta,schimbate ca timid nu te baga nimeni in seama, lumea te calca in picioare find asa, cand mergi pe strada mereu privirea in sus, nu pierde niciodata contactul viziual cu cine vb indiferent de sex, asa impact il are contacul ca ne spune cine e alfa fetele decteaza rapid asta sincer si barbati desigur m, nu e vb de a fi smechereas de cartier si barbat

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Le atrage baiatul cu casa, masina si portofel consistent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, sincer prefer primul tip de băiat. oare mai există așa ceva?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai exista

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mă bucur să aud asta happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

frate asa zic toate laughing)) teoria ca teorie dar practica ne omoara

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar din pacate fete care vor asa ceva nu exista, sa fim seriosi vreti un badbys un baiat de ala de cartier nebun, vulgar, smecheras care stie sa te faca ca traiesti

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Isi barbatii spun uni ca frumusetea nu conteaza dar sunt disperati dupa silicoane, negam adevarul mereu asta e adevarul

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Eu nu neg asta, eu recunosc ca sunt un obsedat care pune pret pe aspectul fizic.

| Salvadorrr explică (pentru anonim_4396):

Mai exista, uite-ma! laughing

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Conteaza si caracterul frate sa stii sincer

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Corect frate daca vrei relatie de durata, eu nu vreau asa ceva deocamdata, doar distractie si destrabaleala

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Frate sunt ipocrit sa spun ca eu nu vreau asa ceva, sincer sunt saturat de relati, dezamagit profund

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dacă tu n-ai întâlnit una, asta nu înseamnă că nu există.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu cred ceea ce nu percep prin cele 5 simturii

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum vrei, nu te mai contrazic laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar accept sa ma contrazica cineva asa invat mereu ceva nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dar, nu cred că e cazul să te contrazic..eu doar mi-am spus părerea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salvadorrr):

Minți.

| badearazvan a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista

| anonim_4396 a răspuns (pentru badearazvan):

happy

| Salvadorrr explică (pentru anonim_4396):

Ce te face sa crezi ca te mint?

| DjNick112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista... Eu ma intreb daca exista o astfel de fata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjNick112):

Există :3

| DjNick112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur sa aud asta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjNick112):

ți-am spus că da laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salvadorrr):

Te cred. doar glumeam happy

| DjNick112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am spus ca ma bucur sa aud ca exista laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DjNick112):

Scuze, am citit de două ori aceeași frază laughing

| DjNick112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, am inteles, nu-i nimic, se intamplawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te uiți în jurul tău ai să vezi că numai a 2-a variantă are succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Bărbatul trebuie cunoscut fără să te miri de ceea ce descoperi. Când dai de unul care e mai puțin rău decât ceilalți, îl iei, nu mai stai pe gânduri."

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce pui problema asa? Mie una imi place un tip romantic, dar in acelasi timp cu personalitate, cu bun simt, independent. Cred ca baietii timizi sunt dragalasi, dar nu cred ca m-as simti atrasa de acest gen de baiat. Ideea e ca un barbat poate fi si romantic, si cu personalitate.
Nu cred ca o fata/femeie sta cu un golan doar pentru ca e popular, ci pentru ca se simte atrasa de el. Cat despre baietii sentimentali, ar trebui sa invete sa ia initiativa, in loc sa se planga ca n-au norocwinking

| kyliejenner a răspuns:

Exista mult mai multe aspecte la care fetele se uita cand isi "aleg" un baiat. El poate fi sentimental dar si bad boy in acelasi timp. Poate fi timid cand ne cunoastem dar si popular/deschis fata de altii.

Nu exista doar doua tipuri de baieti "golanasii" si "sentimentalii".

| adriang95 a răspuns:

Toate zic primul, dar îl iau pe al doilea... Pentru că sunt 2 lucruri psihologice care contează foarte mult într-o relație: încredere și siguranță.

Un băiat mai influent poate oferi mai multă siguranță, dar încrederea se câștigă în timp și nu poți avea încredere 100% în nimeni.

Totul e logic

| clickkcilc a răspuns:

Fetele care aleg primul model cred ca ele se incadreaza in al doilea si e vai si amar de saracul baiat daca nu au ganduri serioase.primul il poti juca pe degete mai usor, cu al doilea risti sa te joace in palme daca inceri laughing

| HiperSoul a răspuns:

Ar prefera unul timid.

| Supplexa a răspuns:

Nu, sincer. Ma plictiseste tipul ascesta de baiat. Eu sunt o presoana energica si agitata si am nevoie de un baiat la fel.