| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce va place la un baiat? Ma refer cum v-ar place sa fie, de exemplu : cu parul mare, mic, ochi negri, romantic, timid, tupeist,"golan", sa cante la chitara...
La asta ma refer.

12 răspunsuri:
| Pumpkin a răspuns:

Toate detaliile astea nu mai conteaza cand te loveste dragosteaaa! :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu parul scurt (dar sa poata sa isi faca si freza sa am cu ce sa ma joclove struck), sa fie de gasca, romantic.Culoarea parului nu conteaza, de preferat saten sau brunet dar si blond e bine.Culoarea ochilor,mie imi plac cei caprui inchis sau albastrii,dar asta nu prea conteaza atat.
Sa aiba ceva talent (sa danseze breackdance,sa cante saunsa deseneze).
Sa fie foarte ingrijit, repet FOARTE ingrijit (curat, sa se imbrace la moda si sa aiba un corp frumos).
Fata, sa nu aiba cosuri/pistrui in exces.
Cam asa arata pentru mine baiatul perfect, oricum gusturile difera de la fata la fata.

Răspuns utilizator avertizat
| duuh a răspuns:

Eu vreau sa fie ras pe o parte a capului, cu cel putin 20 de centimetri mai scund decat mine, culoarea ochilor nu ma intereseaza, dar sa aiba o privire chioamba, sa fie toata ziua pe camp si sa culeaga flori (pe care sa mi le dea mie, bineinteles, pentru ca trebuie sa fie un romantic incurabil). Cu toate astea, vreau sa fie si un badaran in toata regula, sa poarte sombrero-uri si sa cante la muzicuta in timp ce comanda mancare prin telefon.
Asta da baiat perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| duuh a răspuns (pentru devil2279):

Nu glumesc niciodata

| AmyLove277 a răspuns (pentru devil2279):

Hopaaa,am dat peste unu de-a meu laughing

| 7lrn7 a răspuns:

Depinde de la fata la fata pentru mine trebuie sa fie golan si in acelasi timp romantic cu o tunsoare gen emo blond ochii albastrii cu un inceput de verde din inauntru si cu cativa pistrui draguti pentru prietena mea ea vrea un brunet cu ochii negri parul scurt si foarte foarte romantic

| Twilightthevampires a răspuns (pentru 7lrn7):

Ma vopsesc si restul le am apoi sunt al tau? rolling on the floor laughing)

| Twilightthevampires a răspuns (pentru Twilightthevampires):

Pardon cu parul nu prea ma incadrez laughing)

| AmyLove277 a răspuns:

Scuze de raspunsul meu foarte intarziat...Mie mi-ar placea un baiat timid, cu parul mediu peste ochi, nu imi pasa culoarea lor, si sa fie dragut, romantic da sa fie incapatanat ca mine si glumet.

Răspuns utilizator avertizat