| Angel977 a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu ochii caprui sau albastri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi am pr cu ochi capruilove struck. imi permit sa sp ca ochii albastri imi plac la nebunie. si nu doar la baietiwinking [in general]

46 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Caprui:X:X

| JeSa a răspuns:

Îi prefer pe ambii, se pune? Serios acum, dacă mai e şi cu-minte, bingo!, (mi-)e şi mai bun!

| Miauti a răspuns:

Ai uitat de noi cei cu ochii verzi? pe care niciodata sa nu i crezi

| AndutzaAndu a răspuns:

Prefer şi băieţii cu ochi căprui şi pe cei cu ochi albaştri.

| blue-star a răspuns:

Pai depinde... daca e brunet e mai bine sa aiba ochii caprui, iar daca e blond e bine cu niste ochi albastrii in care sa te ineci ca intr-o mare.acm depinde totusi si de personalitate.si in plus si baietii cu ochii verzi sunt draguti. oricum eu nu ma iau dupa asa ceva.

| Sapphire a răspuns:

Cei cu ochii albastrii.

| anduta160 a răspuns:

Capruilove struck

| MonicutZZa a răspuns:

Mie una imi plac ochii verzi big grin

| rosto a răspuns:

Verzi big grin

| babygyrl a răspuns:

Depinde.Am avut prieteni si cu ochii caprui si cu albastrii.Imi plac si-si.Nu imi plac ochii verzi.

| evelin_1888 a răspuns:

Caprui sau negrilove struck

| lilstar a răspuns:

Ochii negrii:X

Răspuns utilizator avertizat
| Ad3_4951 a răspuns:

Capruilove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| mirabella_1176 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult ochii. orice baiat este frumos in felul sau cu sau fara ochi albastri sau fara muschi sau astea :d

| TraficDeMentosane a răspuns:

Pt mine chiar nu conteazaoh go on
dar daca trebuie sa aleg atc albastriihee hee.
bye wave. :*

| LittleandLiars a răspuns:

Albastri:X dar si verzi love struck

| lollopop a răspuns:

Capruilove struck

| ȘtefiȘtef a răspuns:

In orice fel. Dar cu ochii ca mine cu cred ca e vreun baiat! big grin Eu am ochii albastri cand e soare si frumos afara si gri cand ploua si e innorat.

| M.madallina a răspuns:

In momentul de fata imi place de un baiat cu ochi verzi, dar asta chiar nu conteaza...nu ma intereseaza culoarea ochilor

| TeenageGirl a răspuns:

Pai cei cu ochii albastri mi se par mai sensibilismug.

| Tomy_3330 a răspuns:

Prefer ochii caprui, dar si ochii albastri sunt minunati.
Baietii cu ochii caprui, dupa parerea mea, sunt perfecti:X

| ktoka a răspuns:

Ai prietenului meu sunt caprui, deci prefer ochii caprui love struck

| TheBlueButterfly a răspuns:

Verzi

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Caprui love struck

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Caprui categoric love struck

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Sau albastri dar sa fie bruneti, bruneti cu ochi albastri love struck

| daniela_9291 a răspuns:

Pai depinde...cunosc baieti bruneti cu ochii albastrii si ii urasc... urata combinatie, dar daca sunt blonzi sunt foarte dragutzi.Sunt si baieti blonzi cu ochii caprui pe care ii detest cel mai mult, dar daca au parus saten merge(pe acestia ii prefer in general)

| DemonicBlood a răspuns:

Nu pot sa inteleg ce va plac la ochii albastrii... black eyes the best! big grin