| Vlad201296 a întrebat:

Fetelor, puteti enumera lucrurile de care are nevoie un baiat pentru a fi placut de o fata si sa le exprimati in procente? De ex. 25% simtul umorului, 10% aspectul fizic, 40%inteligenta, 25% sinceritatea. Ceva de genul asta happy

Răspuns Câştigător
| anonimcusangerece a răspuns:

Paiai cam zis tu tot:simtul umorului 30 %, aspect fizic 15%, inteligenta 30%, sinceritatea 15%, curaj 10%

8 răspunsuri:
| GuBeeBăăi a răspuns:

Pai:
80% aspect fizic,
50% inteligenta
70%simtul umorului
100% sinceritate, incredere
30%curaj..cv de genu

| AndruţHere a răspuns:

80% simtul umorului;
90% aspectul fizic;
80% inteligenta;
50% sinceritate.
Cred ca o sa mor singura.

| Purec a răspuns (pentru AndruţHere):

80% simtul umorului;
90% aspectul fizic;
80% inteligenta;
50% sinceritate.
Cred ca o sa mor singura.

clar o sa mori singura laughing

| DNSK a răspuns (pentru AndruţHere):

Sigurat

| black34white a răspuns (pentru AndruţHere):

Sa stii ca ai sa mori singura laughing sincer fetele care au atatea pretentii sunt niste tampite frate ce tot atat 90 % aa vrei muschi ha smug ai sa ramai cu vrutul :* laughing

| anonimcusangerece a răspuns (pentru AndruţHere):

rolling on the floor laughing

| Ella3133 a răspuns:

85% umor
50% aspect fizic
60% inteligenta
90%sinceritatea
25%curaj
cre'ca o sa mor singura si eu...(forever alone)

| Pawker a răspuns:

Doamne ce raspunsuri! Si va mai plangeti ca va zicem! Dupa o relatie de 3 luni plangeti la colt de strada! Bagati chestii de genul : "Il iubesc pentru ceea ce este"(sigur muschii si organul il fac pe el nu?winking ). Pai e si normal sa va paraseasca daca ii iubiti doar muschii si organul! Luati-vaunu' prost ca noaptea si cu organ de 2 metrii, se merita nu?
Mai ziceti ca noi ne gandim doar la sex... S-au dus fetele care puteau fi cucerite cu niste flori, ciocolata si complimente... Acum e la moda sa umblii dupa organ, doar fizicul conteaza dupa ele ( si mai ziceti ca noi suntem superficiali). Degeaba aveti fund, sani si fata daca aveti creier 0. Cum vad un organ de 5 metrii la unu cu 2 tone de muschi tuturor le vine pofta de supt!