| vdvdzbzfv a întrebat:

Fetelor, să presupunem că sunteți deja într-o relație cu un băiat iar într-o situație, moment puneți ochii pe un alt băiat care vă atrage dar pentru care nu aveți sentimente, și faceți sex cu el...Senzația din timpul sexului cu alt băiat pentru care nu aveți sentimente, ci doar vă atrage fizic, ar fi diferită față de senzația pe care ați avea-o cu un băiat pe care îl iubiți și pentru care aveți sentimente? Ar fi diferit sexul, mai plăcut cu un băiat pe care nu îl iubiți ci doar v-ar atrage fizic în comparație cu un băiat la care țineți mă refer la senzația fizică, dacă v-ați simți mai bine cu un tip care doar vă atrage fizic și nu spiritual? Ar fi mai plăcută senzația într-o astfel de situație? Sper că ați înțeles unde bat happy

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De unde ai vrea să știe o tipă ce fel de amant ar putea fi cel care arată bine, față de partener? Poate are un partener super potent și priceput la kamasutra - chiar crezi că un oarecare din parcare l-ar putea depăși?

| ZambetColorat98 a răspuns:

Cand te atrage un baiat doar fizic, iti doresti sa faci doar sex cu el nimic mai mult. Dar crede-ma nimic nu se compara ca atunci cand faci sex-dragoste cu persona le care o iubesti, nu vei gasi nicaieri acea pasiune decat in bratele celui iubit happy