| BlackAngelll a întrebat:

Fetelor, când vă simțiți mai bine: Când faceți sex cu un băiat față de care sunteți doar atrase, pentru care nu aveți sentimente/nu îl iubiți, sau când o faceți cu cineva pentru care există și sentimente/iubire? Când/cum e mai plăcut sau cum preferați voi personal și de ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Alea nu sunt niste fete normale, ci niste jartele penale, care se f... findca nu au altceva mai bun de facut, sau doar sa imprastie boli venerice. Pe alea nu le iau niciodata in calcul, ca-s ultimile gunoaie, care oricum dipar pana la 30 de ani, cu cancere, sifilis sau sida.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbesti de ele de parca ar fi aliens, ele ca si noi cand facem sex cu cineva trebuie sa existe atractia aia fizica in lipsa ei e degust

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa intelegi un singur lucru: noi nu facem sex cu un baiat/barbat care nu ne place si nu avem sentimente pentru el.
Singurele care fac sex fara sentimente ar fi prostituatele ori, prea proasta ca sa priceapa ca este folosita ca un wc.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru BlackAngelll):

Alea nu sunt niste fete normale, ci niste jartele penale, care se f... findca nu au altceva mai bun de facut, sau doar sa imprastie boli venerice. Pe alea nu le iau niciodata in calcul, ca-s ultimile gunoaie, care oricum dipar pana la 30 de ani, cu cancere, sifilis sau sida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După părerea mea, cu toate că nu am avut mai mult de o singură experiență și continuă și în prezent cu sexul și chestii din astea, e mult mai plăcut să știi că nu se unesc doar trupurile, ci și faptul că împărtășiți aceleași sentimente unul față de altul, că fără asta ar fi lipsit de esență, ne folosim unul de altul doar din punct de vedere carnal/pentru a ne satisface plăcerile.
În cazul meu, nu știu ce consideră alte muieri.