| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor si baietilor:vreau sa va intreb ceva foarte important si interesant pe fiecare

PENTRU BAIETI :

Ati stat vreodata cu vreo fata in banca? :* cum vi s-a parut?

dau funda primul raspuns si restul vot
LA BAIETI

INTREBARE PENTRU FETE:

Ati stat vreodata cu un baiat in banca? cum vi s-a parut? :*

funda primul
restul vot

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La școală, pe vremea mea, elevii și elevele învățau, nu se gândeau la relații erotice cu eventualul / eventuala coleg / colegă de bancă.

| AdamBlack a răspuns:

Sunt baiat
a fost enervant straight face

| arcan_7531 a răspuns:

Da,am stat cu o fata din prima zi de scoala, si in timp s-a indragostit de mine