| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor si baietilor:vreau sa va intreb ceva foarte important si interesant pe fiecare

PENTRU BAIETI :

Ati stat vreodata cu vreo fata in banca? :* cum vi s-a parut?

dau funda primul raspuns si restul vot

LA BAIETI

INTREBARE PENTRU FETE:

Ati stat vreodata cu un baiat in banca? cum vi s-a parut? :*

funda primul

restul vot

ca m-a mutat diriga cu un baiat si nu imi prea place si vreau sa stiu cum v-ati descurcat voi. ce ati facut? plzzz

6 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Buna.
Pe mine d-na diriginta m-a mutat cu un baiat in clasa a 5-a si eram f suparata. M-a mutat fiindca e era mai obraznic si vb cu colegii in ore. A fost oribil worried. Iin primul rand era un copkil emo statea cu gluga in cap toata ziua. Mirosea a ceapa. Avea caietele si penarul si ghiozdanul si tot hainele asa de murdare incat pareau a fi scoase dintr-un bidon cu ulei. Erau lesioase caietele lui si cartile. Dar a trecut clasa a cincea si de la anul m-am mutat cu o fata happy. Norocul meu not worthy
Intra 4-a m-a mutat d-na invatatoare cu un baiat imbracat la 4 ace dar care imi copia temele mereu straight face. Se lauda cu compunerile mele la d-na invatatoare si ii punea nota, mie nu straight face. Dar a trecut timpul happy. Acuma cand am stata in banca cu o fata fitoasa vaai de capul ei am decis ca mai bine singur in banca decat cu ciudatii si nesimtiti happy.

| Elisa a răspuns:

Eu si acum stau cu un baiat in banca. Ma inteleg ma bine decat cu o fata. Trebe sa existe intre voi intelegere. Incearca sa iti dai seama de ce i poate capul. Asa am zis si eu la inceput, dar m-am obisnuit cu el. Bafta.

Fundita?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Bună pisicaalbă anul trecut diriga ne muta în fiecare săptămână cu câte un băiat în bancă şi nu îmi plăcea băieţi de la mine din clasă sunt urâţi şi cu ăştia de la mine din clasă nu se înţelege nimeni este super naşşşpaa nu.mi plăcea să stau cu un băiat dar acum bine că nu mai stau cu ei...nu mai suportam.

| NCeausescu a răspuns:

Stau cu fete in banca de cand sunt mic in fiecare an ma schimba diriginta ca sunti unii zmiorcaiti si nu le place unde stau si incepe diriga a muta pe toti ca sai satisfaca pe zmiorcaitii aia!
Lasa timpul sa decurga ca intr-un final o sa vorbiti si o sa va atasati unii de altii! bafta

| MonterDoc a răspuns:

(Baiat) Poi nu e mare lucru sa stai cu cu o fata in banca...nu aveti treaba unu cu altu daca nu vrei u...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai avem "noroc'ca diriga noastra ca ne pune in banci numai fete cu baieti asa ca da cand ma stiu stau cu baieti in banca si stiu cum e ...pe uni poti sa nu ii suporti
oricum eu sunt o fata mai baietoasa nu sunt genu toata zuiua cu peria de paR in mana ca cica imi sta parul nu stiu cum...deci ma inteleg bine cu exceptia uniu lucru.cel cu care stau in banca cred ca mi-a rupt guma de 20 de ori PANA ACUMA oricum incearca sa fi politocoasa cu el si o sa va intelegeti bine. asta daca nu e tocilarul clasei care traieste in lumea lui si nu baga in seama pe nimeni