| Ando1dul a întrebat:

Fetelor va plac baietii cu barba sau fara? Ma refer la o barba de cateva zile frumoasa si ingrijita

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefer cu

| didiDia a răspuns:

Fara barba, fara mustata!

| Rurouni a răspuns:

Cu, scurta asa, de 2-3 zile. Isi are folosul ei si cand... *ahem*. Intelegi tu smug

| DenisaMetal a răspuns:

Cu barba.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Cu barba...bineinteles aranjata si nu mare, dar depinde de persoana cum arata si cum ii sta laughing (te satisface mai bine cu barbabig grin)

| Loveyourself a răspuns:

Fara! evident tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu putina barba, desigur!

| darnme a răspuns:

Da, mi se par mai buni asa. Bine, depinde si de fata lui...

| Ana0Maria a răspuns:

Mie imi place cand iubitul meu are putina barba si par nearanjat. Mi se pare suuuper sexy!

| CarlaHecox a răspuns:

O barba ca a lui Adam Levine de exemplu, e mai mult decat perfecta xD

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Fara...

| alecsao a răspuns:

Cu barba e putin mai sexy, dar depinde si de persoana

| emaregina2000 a răspuns:

Fara

| Puffuliciii a răspuns:

Mie imi place :X, dar sa fie micuta si draguta big grin