| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce gusturi aveti la baieti? laughing)
era un film aseara si se certau 2 si spuneau ca nici macar nu au aceleasi gusturi la baieti, m-au facut curios...

9 răspunsuri:
| grab a răspuns:

E normal sa nu aiba aceleasi gusturi.
ca exercitiu, ti-as propune sa ii identifici pe tatii celor doua fete si sa remarci diferentele care ii fac aparte.

fetitele tind sa aprecieze modelul tatalui cand isi cauta barbatul vietii lor.

| Cristiann25 a răspuns:

Iti zic eu ce gusturi au: lei, euro, dolari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prefer mijlocul. Sa nu fie nici prea rau nici prea cuminte. Sa aiba si el o anumita limita asupra lui. Sa stie sa se distreze si sa ma faca sa ma simt bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce film era app?batting eyelashes
pai nu prea am ceva preferinte anume ca caracter sa fie ok logic sa aiba simtul umorului sa ma respecte. SA NU MINTA ..si ca aspect nu pot sa mint da..sa arete si bine.dar nu trebuie sa fie nici perfect

| sebby27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma incadrez la majoritatea laughing
E semn bun, nu?

| anonim_4396 explică (pentru sebby27):

Dada

| gingergirl1 a răspuns:

Adica uneia ii plac baietii "mai rai", mai de cartier ca sa spun asa, alteia baietii mai cuminti, la locul lor etc happy

| YourDreamGirl a răspuns:

1.frumusete
2.bani
3.caracter
4.eu prefer baietii cu tunsoare in still emo (nu ma criticatzi, asta e parerea mea)
5. minte