| elenabzz a întrebat:

Fetelor voi ce simtiti cand aveti orgasm? descrieti senzatia. funda! happy

Răspuns Câştigător
| Nairam17 a răspuns:

Eu sunt baiat, vad ca nici-o fata nu a raspuns pe aici. cum poate sa fie, presupun asemanator aceeasi senzatie ca si la baieti happy... super...ca in al9lea cer, simti ca explodezi de fericire/bucurie nu stiuh cum sa zic. ar trebui sa incerci, sa te autocunosti mai bine tongue

5 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Probabil te simti in al9lea cersmug

esti din buzau blushing?

| DarQueen a răspuns:

Cea mai proastă întrebare EVER!

| DarQueen a răspuns:

Da.
1) Cu ce am putea să te ajutăm dacă tu singură nu știi ce simți când ai orgasm? Sau vrei să te excit eu dacă tu nu reușești?(joking)
2) Nu e prea frumos formulată, și nu înțeleg care îi e rostul pe TPU acestei întrebări.
3) Mă așteptam la Stupid oh go on

| elenabzz explică:

@Copilu92Ucis2011 poti sa imi dai si mie un argument inteligent pentru care intrebarea mea e cea mai proasta intrebare pusa vreodata? ca eu nu inteleg ce gasesti tu aa de absurd.
@adu nu sunt din Buzau

| elenabzz explică:

In primul rand eu nu am avut orgasm deoarece...nu o sa ti zic tie de ce, in al doilea rand ti se pare ca sunt analfabeta sau ce, nu stiu sa formulez o amarata de intrebare? si in al treilea rand nu ti am dat eu stupid.