| ecleras a întrebat:

Fetelor, voi cum agatati baieti? >:" Baietilor, voua cum va place sa fiti agatati?laughing Fara glume big grin

14 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Se pare ca multe fete se intreaba : "cum dracu’ sa-l agat pe ala?"; "moama ce bun e, ce pacat ca nu am un manual de agatat!"; "azi sa-mi fac unghiile rosii sau albe?".rolling on the floor)))
Barbatii sunt niste porci nenorociti insensibili si misogini. Asta nu e un sfat de agatat, ci este perceptia noastra asupra lor.laughingSigur, exista si exceptii, de aia exista zoofili, handicapati, drogati si gay.

Mereu ma gandesc ce vreau sa fac cu barbatul pe care doresc sa-l agat: Sex sau instalatii sanitare?! Pentru a doua, sun la un instalator.laughing)
Pentru prima:. Droguri, bate peste ceafa combinate cu sfoara si un pat de fier, sechestrarea familiei individului sau amenintarea cu moartea. Dar, s-ar putea ca amenintarea aia sa nu aiba vreun efect.laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

"Barbatii sunt niste porci nenorociti insensibili si misogini. Asta nu e un sfat de agatat, ci este perceptia noastra asupra lor.laughingSigur, exista si exceptii, de aia exista zoofili, handicapati, drogati si gay."

Eu in care categorie ma aflu domnisoaro?batting eyelashes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Tu esti o exceptie rara... pe cale de disparitielove struck
n-am cuvinte sa te descriu: misterios, sigur pe tine, glumet si uneori ma superi dar imi trece repedebig grin
tu esti Romeo al meukiss

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Deci sunt un Romeo zoofil, handicapat, drogat sau gay? Ca alea le-ai scris tu ca exceptii!

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

NU! am zis ca tu esti o exceptie rara, foarte rara...
nu ma referam la cele spuse de mine anterior, intelegi, Romeo, draga? kiss

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Daaaa dar nu te-ai gandit la mine cand ai scris ce ai scris crying.
Esti rea si mimisoara mea "varsa rauri de suspine" sad

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Eu ma gandesc mereu la tine... chiar si noaptea te visezbig grin
Nu as vrea niciodata sa te suparsad
stii cat de muuuult tin la tine, nu? kisskisskisspuppy dog eyes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor)Apropo sa o lasam mai moale cu dulcegariile, cred ca ai observat si tu ca astia de pe aici ne casatoresc fara ca noi sa stimlaughing))

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Daaa.Ii inteleg, toti vor sa fie invitati la o nunta mai ceva decat printul William si cu aia...(i-am uitat numele).
Daaa tii mult la mine, de aia iti dau cosmaruri noaptearolling on the floor.

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

William si Kate... vezi cum ne completam reciproc?batting eyelashes
Cine a zis ca imi dai cosmaruri noapte? N-ai zis tu sa te visez dandu-mi un trandafir rosu "sange"?love struck ai uitat? puppy dog eyes

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Pai tocmai...Sangele nu prea este de vise, este mai mult de cosmarpuppy dog eyes.
Dar trandafirul e asa frumoos dar cu tepi.Asa cum esti tu cand ma superisad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Astia de pe-aici? te mai lauzi ca ai nu stiu ce studii, eu nu stiu de ce te faceti atatea spume cand exista mess si mesagerie TPU, poate va fac raport pentru trolling, poate asa mai aveti timp de vorbit intre voi

| Neinteresantul a răspuns:

Agatat? Pe mine nu ma poate agata nimeni! big grin

| ecleras explică:

Va rog frumos fara chat aicibatting eyelashes merci big hug