| A0n1mUL a întrebat:

Fetelor voua cum va place sa fiti cucerite de un baiat? cum va place sa va atinga ce sa va spuna? ca sa fiti a lui?
eu sunt destul de frumos am 1, 83 clasa 9-a stau destul de bine cu bani nu sunt prost. si ma descurc eu dar vreau sa cuceresc o fata din clasa si chiar nu stiu cum sa fac?
astept dau funda.

2 răspunsuri:
| DanielJackson a răspuns:

Bine,nu sunt fata,dar zicea unu ca el reuseste mereu cu o ciocolata,gen,,vrei si tu?" acum nu stiu in ce imprejurari folosea metoda. dar parerea mea e ca o floare o inmoaie de tot. cuvinte? nimic,i-o dai pur si simplu,in rest o sa vorbeasca gura fara tine nu-ti face griji. sper sa primesti si sfaturi de la o fata, sa-ti poti face un plan de actiune, oricum multa bafta!

| Scarlettt a răspuns:

Uita-te la filmul "Titanic" la personajul Jack si ia exemplu