| Catalion a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa le intreb ceva doar pe fete. Ce va place voua fetelor sau ce v-ar placea la un baiat? Sa fiti sincere ca vreau sa stiu si eu mai multe despre preferintele fetelor ca sa nu incep cu stangul vreo viitoare relatie, ca sa-mi fac o idee despre ce vor fetele.

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

pe cineva puternic, dar nu insensibil; cu simtul umorului, dar nu neserios; copilaros, dar nu imatur; romantic, dar nu lingusitor; implicat in relatie, dar nu sa-ti acapareze tot spatiul; cu un caracter puternic, dar nu autoritar; visator, dar nu pierdut in spatiu; inteligent, dar nu mai inteligent decat mine; sa nu ma critice, dar sa se prefaca suparat ca am ars cratita uitand'o pe foc; sa ma protejeze de posibilele alegeri gresite pe care le'as face, dar si sa ma lase sa gresesc; sa'l deranjeze defectele mele, dar sa ma accepte asa cum sunt;

crezi ca poti fi pe placul sutelor de fete pe care le vei intalni?
fii tu insuti.si fii sincer

9 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu apreciez sinceritatea, adica sa spuna ce are pe suflet si sa ma cucereasca prin naturaletea lui, nu sa se dea mare ca are si face si cand colo nu e nimic de capul luistraight face pentru mine asta este cel mai important si dupa siceritate ar urma un pic de simt al umorului si sa fie atasat de mine (asta in timp), atasat in intelesul de a-m, i fi aproape, si ca un prieten nu numai ca iubit! Cam atat, restul vine de la sinehappy

| pendula a răspuns:

Fetele apreciaza doar la inceput. dupa un timp nimic nu le mai impresioneaza.

| laraandy a răspuns:

Hm... mie imi place sa arate cat de cat bine, sa fie sincer, romantic, funny, sa stie cand sa fie serios, sa nu vb mult si prost, sa ma asculte, sa imi spuna ca daca am nevoie de el doar sa il sun si vine imediat, sa imi faca cadouri mereu.nu conteaza daca e o floare. ceva nesimnificativ...asat nu conteaza. dar sa ma surprinda de fiecare data cand ma int cu el, sa fie intotdeauna cu zambetul pe buze, cand se int cu mine sa isi lase problemele acasaa, dar in acelasi timp sa fie deschis, sa ne spunem totul,. si km atat "deokmdata"

| iri a răspuns:

In primul rand sa fie sincer, frumos cat de cat, intelegator, sa fie alaturi de mine, sa aiba simtul umorului, sa nu fumeze ca nu imi place sa ii miros gura laughing, sa nu bea. Cam atat.

| Alina_5575 a răspuns:

Pt mine cel mai imporant e sa fie sincer, aspectul fizic nu ma intereseaza foarte mult conteaza ce suflet are cum se comporta cu mine(dar nici urat sa fie blushing)...Imi plac persoanele directe(chiar daca uneori spun ce nu as vrea sa aud), sa ma simt in siguranta cu el, sa`mi fie alaturi atunci cand am nevoie de el.Restul vine de la sine

| florin_7547 a răspuns:

Pericol biologic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O întrebarea grea. In primul rând sa îmi placa aspectul lui fizic sa fie îngrijit. Dupa sa vorbească frumos sa aibă simțul umorului sa ma asculte sa fie sincer sa îmi facă complimente sa fie atent cu mine, sa încerce sa ma înțeleagă, sa știe ce îmi place și ce nu, sa fie uneori copil și uneori bărbat, sa ma facă sa ma simt protejata, sa ma simt cea mai importanta persoana, sa ma simt iubita dorita alintata etc. Mai pe scurt sa pună suflet și sa recunoască asta. Sa nu ii fie frica de iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu apreciez un baiat sincer, sigur pe el, inteligent si cu simtul umorului.Imi plac baietii care stiu cum sa se comporte cu o fata, respectuosi si romantici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplitatea
Felul de a spune lucrurilor pe nume
Daca il intreb ceva sa imi spuna exact ce simte... nu sa minta doar pentru a ma simti eu mai bine
Sa nu se comporte ca o fata
Sa fie constient de ce face si sa nu cada prada tentatiilor.
Increderea in persoana iubita. De ce sa iti asculti prietenii sau cei care zic ca iti sunt prieteni si pe ea nu?
Sa nu-l pot descoperi asa dintr-o data... mereu sa ma surprinda cu felul sau de a fi si gandirea sa.
Si nu mi-ar place sa ma puna in situatii penibile in fata prietenilor sai.