| gangnamstyle a întrebat:

Fetelor voua v-ar placea un baiat sensibil afectuos sa va alinte si destul de dur cat sa nu para cel mai ratat din bar/magazin/club etc care sa va resfete sa va faca cadouri o floare un trandafir un parfum (nu masini sau case sau diamante sau as putea continua pana luni dar am si eu teme) sa va spuna in fiecare zi ca va iubeste sa va scoata in oras toata seara care se va faca sa va simtiti bine care sa nu va insele sau sa va minta sa aiba ochi doar pentru tine care sa va inteleaga si sa nu va sune si sa va intrebe in fiecare ora "unde dracu estit?" stiu ca suna de parca imi caut o partenera de viata pe net ca tocilarii dar vreau sa stiu daca sa ma schimb ( nu de haine ) ca multe (prin multe eu inteleg 3 voi nu stiu cate intelegeti ) din prietenele mele mau considerat pampalau sad sad sad

si acum scoateti "nu" din text si puneti "nu" unde nu estelaughing sa vedeti ce barbat iese ar trebui ars

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cine te considera un pampalau, e o proasta, care nu stie sa aprecieze ceea ce conteaza la o relatie. Nu te schimba, vei gasi o fata care sa te merite asa cum esti.

| Scuturici a răspuns:

Asa este iubitul meu si din cauza asta il iubesc atat de mult tongue Eu zic sa ramai asa cum esti, fiindca esti cum ar trebui sa fie toti. Daca nu ai avut noroc pana acum sau ti-a reprosat vreo fata ceva, nu lua in seama. Oricum, nu ar trebui sa te schimbi pentru nimeni, fiindca ar trebui sa te iubeasca asa cum esti cu tot cu defecte tongue In concluzie : NU! rolling on the floor

| oliviaaa a răspuns:

Eu nu as vrea nici flori si nici sa-mi platesti sucul pe care il voi bea de exemplu cu tine in fiecare seara. mie destul sa fii al meu sa te am atunci cind e nevoie si sa ma intelegi, la rindul meu eu voi proceda la fel ( am dat exemplu daca ai fi cu mine spre exemplu ) cam asta ar fi. succes!

| Demonull a răspuns:

Da esti cam pampi. Femeia tinuta in puf face fite propria experienta.

| AlaturideIngeri a răspuns:

Mie una mi-ar placea sa am un asa baiat langa mine.
Cred ca asta este descrierea baiatului perfect pe care toate fetele ni-l dorim sa-l avem langa noi pentru tot restul vietii.
Si daca asta este descrierea ta,te felicit din toata inima ca esti asa,pentru ca rar mai intalnesti astfel de baieti.
Acele fete cu care ai avut o relatie nu au stiut sa aprecieze tot ce le-ai oferit.
Sfatul meu ar fi sa nu te schimbi niciodata si sa ai grija ce fel de fata iti alegi sa fie langa tine.
Fetelor din ziua de azi le plac baietii smecheri,cu masini tari,care sunt ravniti de toate fetele si invidiati de toti baietii,de aceea cand vad un baiat mai linistit, cu bun simt, bine educat, il iau de prost cum se zice, si incepe sa rada de el ca e intr-un fel si-n altul.
Iti doresc mult succes in gasirea unei fete care sa te merite. Pupici kiss kiss kiss

| gangnamstyle explică (pentru AlaturideIngeri):

Cred ca fac parte dintr-o editie limitatahappy

| AlaturideIngeri a răspuns (pentru gangnamstyle):

Sigur faci parte dintr-o editie limitata laughing

| AlaturideIngeri a răspuns:

Cati ani ai, daca nu sunt prea indiscreta?

| kristina13 a răspuns:

Da,mie mi-ar placea.eu zic sa nu te schimbi si nu cred ca esti un pampalau.